Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Юрій Староста

Засновник компанії WEB DEV & SEO.:

Випускник напрямку:

Інтернет-маркетинг

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

 

Ще зі школи я цікавився комп'ютерами та програмуванням. Проте, я також професійно займався спортом, тому приділяти цьому належної уваги не вдавалось. Поступивши в університет на факультет комп'ютерних наук, я знову повернувся до цієї сфери, де остаточно зрозумів, що програмістом я бути не зможу. Це забирає максимально багато часу, тому займатись ще чимось паралельно буде неможливо. Згодом, я випадково дізнався від свого друга про SEO і те, що він збирається йти на курси інтернет-маркетингу в IT Step Academy, в якій я до того навчався в Малій Комп’ютерній Академії. Я з радістю вирішив скласти йому компанію. Я думав, що SEO не потребує великої уваги, однак у цій сфері важливо завжди орієнтуватися у тому, що відбувається, адже вона дуже динамічна.  

 

Що вам дало навчання в IT Step Academy?

 

Я максимально поглиблено ознайомився із даною сферою та зрозумів, що і як там влаштовано. Порівнюючи з програмуванням, важко мені не було. Звісно, у SEO є свої нюанси, які потребували нестандартного мислення та вирішення тих чи інших проблем. Наш викладач - Михайло Вотусь розкривав кожну тему максимально детально. Саме завдячуючи йому, я полюбив цю сферу так сильно!

 

Яке досягнення у вашій діяльності є для вас ключовим?

 

Одразу після завершення курсу, Михайло Вотусь взяв мене до себе у компанію як SEO спеціаліста, а згодом я зміг заснувати власну компанію з розробки та просування сайтів WEB DEV & SEO. У 2019 році ми потрапили у ТОП-5 SEO компаній Львова за рейтингом «IT Rating». Найбільше мене тішить те, що ми розвиваємось навіть в такий важкий період для всіх.

 

Щоб ви порадили майбутнім студентам?

 

Не марнуйте свій час у молодому віці, адже у вас тоді найбільше сил і можливостей. Розвивайтесь, прагніть чогось та реалізовуйте усі свої бажання. Не прогулюйте пари і не шукайте виправдань чому ви не виконали завдання - ставтесь до курсу відповідально, якщо хочете побачити результат. 


Якщо ви мрієте змінити сферу - ризикніть та зробіть це! Сфера інтернет-маркетингу шалено динамічна, тому ніколи не пізно розпочати навчання та розвиток у ній. 

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше