Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Юрій Староста

Засновник компанії WEB DEV & SEO.:

Випускник напрямку:

Інтернет-маркетинг

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

 

Ще зі школи я цікавився комп'ютерами та програмуванням. Проте, я також професійно займався спортом, тому приділяти цьому належної уваги не вдавалось. Поступивши в університет на факультет комп'ютерних наук, я знову повернувся до цієї сфери, де остаточно зрозумів, що програмістом я бути не зможу. Це забирає максимально багато часу, тому займатись ще чимось паралельно буде неможливо. Згодом, я випадково дізнався від свого друга про SEO і те, що він збирається йти на курси інтернет-маркетингу в IT Step Academy, в якій я до того навчався в Малій Комп’ютерній Академії. Я з радістю вирішив скласти йому компанію. Я думав, що SEO не потребує великої уваги, однак у цій сфері важливо завжди орієнтуватися у тому, що відбувається, адже вона дуже динамічна.  

 

Що вам дало навчання в IT Step Academy?

 

Я максимально поглиблено ознайомився із даною сферою та зрозумів, що і як там влаштовано. Порівнюючи з програмуванням, важко мені не було. Звісно, у SEO є свої нюанси, які потребували нестандартного мислення та вирішення тих чи інших проблем. Наш викладач - Михайло Вотусь розкривав кожну тему максимально детально. Саме завдячуючи йому, я полюбив цю сферу так сильно!

 

Яке досягнення у вашій діяльності є для вас ключовим?

 

Одразу після завершення курсу, Михайло Вотусь взяв мене до себе у компанію як SEO спеціаліста, а згодом я зміг заснувати власну компанію з розробки та просування сайтів WEB DEV & SEO. У 2019 році ми потрапили у ТОП-5 SEO компаній Львова за рейтингом «IT Rating». Найбільше мене тішить те, що ми розвиваємось навіть в такий важкий період для всіх.

 

Щоб ви порадили майбутнім студентам?

 

Не марнуйте свій час у молодому віці, адже у вас тоді найбільше сил і можливостей. Розвивайтесь, прагніть чогось та реалізовуйте усі свої бажання. Не прогулюйте пари і не шукайте виправдань чому ви не виконали завдання - ставтесь до курсу відповідально, якщо хочете побачити результат. 


Якщо ви мрієте змінити сферу - ризикніть та зробіть це! Сфера інтернет-маркетингу шалено динамічна, тому ніколи не пізно розпочати навчання та розвиток у ній. 

Зимовий ІТтабір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ІТ для дітей

Хочете, щоб дитина розпочала кар’єру в IT? Не обов’язково чекати завершення навчання у школі😉

Детальніше

Набір триває

ІТ-освіта для дітей 7-14 років - це можливість допомогти їм обрати свою професію в майбутньому🧑‍💻 Встигніть забронювати місце в групі!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності