Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Анатолій Каверин

Software Development Engineer в Amazon, AWS, м. Ванкувер:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Що входить у ваші обов'язки?

В Amazon інженери отримують повну автономію при виконанні поставлених завдань і досягненні запланових цілей, що в свою чергу відображається на великому різноманітті ролей. В нашій команді інженери задіяні в визначенні розвитку продукту, плануванні, аналізі і усуненні проблем клієнтів, дизайні і розробці нового функціоналу, операційній діяльністі і у рекрутингу.

 

В яких проектах ви брали участь?

За час моєї кар'єри в ІТ мені довелось попрацювати над доволі різноманітними проектами. Вдалось прийняти участь в розробці додатків для Windows і Android платформи, Java client-server рішень, Big Data & Cloud сервісах. В даний момент я працюю над сервісом AWS Cloud Map
Більш детально можна дізнатись в моєму профілі LinkedIn.

 

Назвіть найскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь.

Найскладнішим для мене був мій перший проект в далекому 2005. Ми з колегою портували розширення, яке було розроблено для браузера Internet Explorer в компонент для Firefox з використання мови C++ і технології XPCOM. Це було надзвичайно складе завдання для ще вчорашніх студентів. Firefox лише вийшов на ринок і не було жодної документції та прикладів. Довелось багато часу витратити на прототипування, спілкування з розробниками Firefox і дослідження вихідного коду браузера. Майже 3 місяці в нас пішло на те, щоб отримати першу "сиру" версію. Цей стресовий проект і його позитивний результат, навчили мене ніколи не здаватись і шукати рішення в найбільш неочікуваних місцях.

 

Яку спеціальність ви вивчали в Академії IT Step?

В 2005 році я закінчив навчання за спеціальністю "Розробка ПЗ", але вирішив вступити на додатковий курс з C#  і отримати другу вищу освіту на основі угоди Академії з ОДЕКУ. Це продовжило моє навчання ще на півроку.

 

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Навчання в Академії відіграло ключову роль в моїй кар'єрі. Я знайшов своє покликання і з задоволенням прокидаюсь кожного ранку, усвідомлюючи, що сьогодні я буду вирішувати якусь складну проблему і обов'язково знайду рішення.

Академія дала мені хорошу прикладну базу, яка дозволила мені успішно пройти співбесіду, а в подальшому і реалізувати свій проект.
Я дуже вдячний викладачу Алексу Туманову за його самовіддачу і курс програмування, який він викладав нашій групі. Якби в нашій сфері було більше спеціалістів такого рівня, ми б не відчували такого кадрового голоду.

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Перш за все, визначитись чи подобаєтся вам програмування. І краще це зробити до вступу в Академію. Це нелегка праця, але якщо вам сподобається, то ви відкриєте для себе величезні можливості в будь-якому куточку нашої планети.

Найскладнішим пунктом буде перше працевлашування – без досвіду беруть неохоче. Я раджу спробувати себе в розробці open source проектів і отримати перший бойовий досвід там. Також, спробуйте отримати сертифікацію у своїй основній мові програмування, оскільки більшість компаній для того, щоб відсіяти слабких кандидатів, використовують тести.
Якщо плануєте працювати у лідерів сфери, то контакту з замовниками уникнути не вдасться, як і взаємодії з інженерами з інших країн, тому серйозно поставтесь до вивчення англійської.

Зимовий ІТтабір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ІТ для дітей

Хочете, щоб дитина розпочала кар’єру в IT? Не обов’язково чекати завершення навчання у школі😉

Детальніше

Набір триває

ІТ-освіта для дітей 7-14 років - це можливість допомогти їм обрати свою професію в майбутньому🧑‍💻 Встигніть забронювати місце в групі!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності