Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Дмитро Городницький

Software Engineer в Spotify, м. Стокгольм:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

В Spotify. Хто не знає, це потоковий музичний сервіс, який доступний в 66 країнах світу з аудиторією більше 250 мільйонів чоловік.

 

Що входить у ваші обов'язки?

Працюю над головним Android клієнтом сервісу, забезпечую підтримку інших команд, приймаю участь в удосконаленні робочих процесів команди та менеджменті.

 

В яких проектах ви брали участь?

В LinkedIn зібрані дані про роботу: https://www.linkedin.com/in/dgorod/
Окрім цього, був частиною команд, які зайняли призові місця на Microsoft Imagine Cup. Найвищим досягненням став світовий півфінал в Нью Йорку в 2011 році. Менторами були викладачі Академії: Алекс Туманов та В'ячеслав Калашников.

 

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Студентський – це однозначно проект для Imagine Cup.
Робочий проект – це моя поточна робота в Spotify. Працювати в продуктовій компаніх с 4000+ працівників, 100+ національностей і 250+ мільйонами користувачів продукту – це кардинально інше, ніж ІТ outsource/outstaff в Україні.

 

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Ключову. Визначну :)
Окрім отримання власне освіти та технічних навичок, Академія відіграла величезну роль в формуванні цінностей і розвитку комунікації. Прекрасні викладачі: Алекс Туманов, В'ячеслав Калашников, Олена Сербова, Марія Соколова, Дмитро Барабаш, Олег Чорний, Дмитро Дзюба, Катерина Пінчук – кожен з них особистим прикладом виточував із нас не тільки спеціалістів ІТ-сфери, але й просто дорослих людей.
Академія вчила не здаватись. Не всі проекти вдавались, не всі змагання приносили перемоги. Але кожна участь давала новий досвід, і часто життєві уроки.
Ну і звичайно, здоровий змагальний дух всередині нашої групи. Я щиро вдячний своїм одногрупникам за напружені навчальні "битви" і цікаві дискусії!

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Після закінчення Академії я вивів для себе своє життєве кредо – Be a human. Be a dreamer. And keep walking. Воно означає – бути Людиною. Відповідальною, комунікабельною, чесною з собою та іншими. Пам'ятати, що головними в будь якій справі завжди є люди.

Воно означає бути мрійником. Завжди бути трохи наївним. Ставити недосяжні цілі. Тому що саме вони рухають нас вперед. Адже те, що далється легко – це не розвиток.

Воно означає завжди продувжувати рухатись. Виходити з зони комфорту. Ніколи не здаватись. Знати, коли відступити і спробувати ще раз. Трохи по іншому або взагалі щось кардинально інше.

Бажаю студентам Академії високих прагнень, самореалізації і незалежності. І вчити англійську мову, звичайно! :D Нудне побажання, але без англійської мови зараз справді ніяк :)

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше