Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ми впевнені, що створювати шедеври дизайну може кожен. Щоб досягти мети, від вас потрібно бажання, старанність і дисципліна. Решту ми беремо на себе.

Ми розробили комплексну програму навчання, яка розвиває професійні IT-навички через практику

Комп'ютерна Академія IT Step працює в сфері IT-освіти з 1999 року. Ми тісно взаємодіємо з найбільшими медіа-холдингами. Ми знаємо, яку освіту необхідно для професійного старту в світі візуально-цифрових комунікацій. Авторські методики і проектно-орієнтований підхід вчать вирішувати реальні задачі замовників і допомагають стати частиною цієї спільноти ще на етапі навчання.

Результативність курсу "Комп'ютерна графіка та дизайн" підтверджують тисячі випускників Академії, які стали кваліфікованими дизайнерами, художниками і аніматорами в найбільших компаніях 36 країн світу.

Актуальність

Актуальність, професіоналізм, турбота

Навчання в Комп'ютерній Академії IT Step базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти

Актуальна програма

Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому. Тому ми переглядаємо і оновлюємо програму курсу кожні 6 місяців.

Викладачі - практики

Викладачі Академії IT Step - фахівці провідних компаній з досвідом роботи мінімум 5 років. На заняттях студенти отримують тільки актуальні знання з реальної практики.

Дружня атмосфера

Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних. Наші навчальні класи та лабораторії оснащені комфортними робочими місцями, комп'ютерною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням.

Для кого програма

Для кого розроблена програма

Школярі та випускники (15-18 років)

отримають першу професію, не відкладаючи на потім свою мрію стати дизайнером.

Студенти ВНЗ (18-23 роки)

освоять другу спеціальність паралельно з університетською освітою.

Представники інших професій (23-55 років)

яких не влаштовує поточна кар'єрна і фінансова перспектива, зможуть перевчитися на дизайнера і отримати затребувану професію.

Всі бажаючі підвищити IT-кваліфікацію

систематизують свої знання і отримають робочі навички, затребувані в сучасному світі.

Cтуденти отримають

За 2,5 роки студенти Академії IT Step отримають

Максимум практичних занять

Процес навчання в Академії побудований на практичному застосуванні всіх отриманих знань. У нас немає монотонних лекцій, наші студенти не пишуть конспект. Всі необхідні для навчання матеріали доступні в електронному щоденнику. Студент може займатися в будь-якому зручному для нього місці, в будь-який час.

Готове портфоліо

Обравши даний напрямок, ви не тільки станете дипломованим графічним дизайнером, ілюстратором або 3D-аніматором, а й напрацюєте портфоліо, яке допоможе продемонструвати ваш талант майбутнього роботодавця. Уміння творчо мислити і візуалізувати власні ідеї зробить вас цінним професіоналом і допоможе вибрати правильний вектор у формуванні себе, як дизайнера.

Допомога в працевлаштуванні

Ми даємо мінімум теорії, точно знаючи: для успішного працевлаштування необхідно бути практиком. Творчі завдання, в яких ви будете опрацьовувати всі етапи створення якісного дизайн-продукту, дозволять вам ефективно стартувати в цій сфері.

Чому програма триває 2,5 роки, а не 3 місяці?

Стандартні курси обіцяють перетворити новачка в кваліфікованого дизайнера за 3-4 місяці. Це або брехня, або некомпетентна заява. За такий короткий термін можливо поверхнево освоїти одне-два напрямки, але не можна отримати серйозних практичних навичок. Після таких курсів дизайнери зможуть виконувати примітивні низькооплачувані задачі. Щоб перейти на більш високий рівень, їм потрібно регулярно довчатися самостійно, постійно закривати прогалини в базовій освіті. Через 10 років такі дизайнери шкодують, що не отримали фундаментальну освіту на самому початку кар'єри. У програму "Комп'ютерна графіка та дизайн" увійшли тільки необхідні для дизайнера предмети. Програма не містить нічого зайвого. Навчання в Академії IT Step триває 2,5 роки, тобто 5 семестрів. Ми впевнені, що це оптимальний час, за який можна здобути вищу IT-освіту.

Програма навчання

Програма навчання

Принцип Комп'ютерної Академії IT Step - відповідати новітнім тенденціям IT-ринку. Ми проводимо навчання з найактуальніших напрямків сфери технологій дизайну.

 • Малюнок, історія мистецтва, найважливіші етапи розвитку та сучасні стилі дизайну
 • Дизайн і рекламний дизайн: створення, психологія просування, айдентика і брендинг
 • Професійна обробка фотографій і растрових зображень в Adobe Photoshop
 • Робота з векторною графікою в Adobe Illustrator
 • Типографіка: традиції оформлення друкованого тексту, ергономіка і стилістика оформлення продукції
 • Видавнича система Adobe InDesign. Додрукарська підготовка
 • Цифрова фотографія. Досвід роботи в студії з професійним обладнанням, портретна ретуш, предметна фотозйомка
 • Створення статичних і динамічних web-сайтів: мови HTML 5 і CSS 3, засоби створення, просування і монетизація
 • Системи управління вмістом для веб-сайтів
 • Юзабіліті і ергономіка web-сторінок. UI/UX-дизайн
 • Пошукова оптимізація і web-маркетинг
 • Інтерактивна анімація з використанням JavaScript і WebGL
 • Тривимірна графіка в Autodesk 3ds Max: створення 3D-об'єктів, полігональне і сплайн-моделювання
 • Візуалізація інтер'єру та екстер'єру. Ландшафтний дизайн
 • Системи автоматизованого проектування Autodesk AutoCAD, робота з кресленнями
 • Тривимірна анімація: моделювання, візуалізація та анімація в Autodesk Maya
 • Створення та обробка відео, нелінійний монтаж в Adobe Premiere
 • CGI, VFX і пост-обробка з використанням Adobe AfterEffects
 • Робота з цифровим звуком, озвучування відеороликів і мікшування, обробка звукового ряду
 • Робота з растровою графікою в Adobe Photoshop
Завантажити детальну програму
Ви зможете

Після закінчення курсу ви зможете:

 • Створювати та розробляти з нуля бренди компаній: займатися підготовкою гайдлайнів і брендбуків, розробляти фірмову стилістику, корпоративні елементи дизайну, фірмовий стиль, знаки, логотипи і персонажі бренду
 • Створювати внутрішню і зовнішню рекламу: макети постерів, вивісок, щитів, використовуючи засоби площинної і тривимірної графіки
 • Робити фотозйомку з використанням передових цифрових технологій: ретушувати знімки, робити постобробку, створювати професійні портрети і фотографічні колажі, проводити нічну і макрозйомку
 • Створювати макети друкованих видань: газет, журналів, книг, рекламної поліграфічної продукції, включаючи додрукарську підготовку видань
 • Проектувати, створювати і просувати статичні і динамічні web-сайти: від найпростіших сайтів-візитівок до великих інтернет-магазинів
 • Створювати інтерактивні елементи web-сторінок, динамічні меню та елементи управління, вбудовувати відеофрагменти, використовуючи технології Adobe Animate
 • Брати участь в розробці комп'ютерних ігор.
 • Створювати і обробляти відеоролики, поєднувати і синхронізувати відеоматеріал із звуковим рядом, управляти технічним процесом озвучення відеороликів
 • Створювати тривимірні зображення з використанням новітніх технологій моделювання та візуалізації
 • Проектувати інтер'єр і екстер'єр приміщень, візуалізувати їх відповідно до реального оточення
 • Проектувати інтерфейси для мобільних і настільних додатків. Розраховувати досвід користувача
 • Створювати анімаційні фільми, використовуючи двовимірну або тривимірну анімацію і професійні спецефекти

Партнери

Партнери Академії

Форми навчання

Форми навчання

Стаціонар

від 3000 грн/місяць

Підходить для тих, хто звик отримувати знання та досвід в оточенні однодумців. Якщо у вас є вільний час, а самостійне навчання дається важко, то це ваша форма навчання. Малокомплектні групи - до 16 осіб. На всіх заняттях з вами буде викладач.

 

Є два варіанти відвідування занять три дні на тиждень. Можна обрати навчання у ранкових, денних або вечірніх групах по таких днях:

 • Понеділок, вівторок, четвер

Встигніть до підняття ціни. Стара ціна діє до 15 вересня

СТАРТ - 1 ГРУДНЯ

Українська

5 семестрів - 2,5 роки

15-55 років

3 рази в тиждень по 2 пари

Напівстаціонар

від 2042 грн/місяць

Дозволяє поєднувати навчання з університетом або роботою. Щотижня студент отримує консультацію викладачів і електронний урок для самостійної роботи, який включає в себе теорію, приклади розв'язання задач, інструкції, домашні завдання, інтерактивні відео та інші матеріали

Встигніть до підняття ціни. Стара ціна діє до 15 вересня

СТАРТ - 1 ГРУДНЯ

Українська

5 семестрів - 2,5 роки

15-55 років

1 раз в тиждень по 3 пари (СУБОТА)

Мережі та кібербезпека
15 - 55 років
Розробка програмного забезпечення
15 - 55 років

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в Академії побудовано за чітким алгоритмом. На початку занять ви отримуєте знання. Із застосуванням цих знань на практиці і в домашніх завданнях, виробляється вміння. Багаторазово застосовуючи нові вміння, вирішуючи приклади, завдання, лабораторні, тести, ви тренуєте навик. Коли навик студента спрямовується на реалізацію реальних проектів, захист курсових і дипломних робіт, бізнес-орієнтованих задач, на участь в конкурсах і хакатонах, народжується компетенція. Роботодавцю не потрібні ваші знання. Йому потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань і бізнес-процесів.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюта Академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюта у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Наталя Корнелюк

Викладач Junior IT Step Academy Lviv, а також напряму "Комп'ютерна графіка та дизайн". Практичний досвід в галузі комп'ютерної графіки - 8 років. Досвід викладання - 6 років. У 2013 році отримала сертифікати компанії Autodesk (3Ds Max, Maya). В цьому ж році - І місце на фестивалі "Кінопіксель" в категорії "Анімація". Студенти Наталії Корнелюк здобувають призові місця на різноманітних конкурсах. Викладає Adobe Photoshop та Illustrator. 
 

Андрій Зигмунд

Викладач Junior IT Step Academy та IT Step Academy.

У студентів Малої Комп'ютерної Академії викладає адміністрування операційних систем, апаратне забезпечення ПК, робототехніку. Пройшов сертифікації від компанії  CISCO, зокрема: IT Essentials: PC Hardware and Software CCNA R&S: Introduction to Networks, CCNA R&S: Routing and Switching Essentials CCNA R&S: Scaling Networks. 

У галузі ІТ - понад 3 роки. Досвід викладання - понад рік.

Андрій Жарський

Викладач напряму "Комп'ютерна графіка та дизайн". У студентів викладає Autodesk Maya 3D, нелінійний монтаж відео в Adobe Premiere, створення ефектів в Adobe After Effects, обробку цифрового звуку. У галузі дизайну понад 7 років. Досвід викладання - понад 2 роки. 

Оксана Йориш

Керівник напряму "Комп'ютерна графіка та дизайн"  IT Step Academy Lviv. Досвід роботи в галузі дизайну – 17 років, досвід викладання – понад 10  років. Член національної спілки художників України. Брала участь більш ніж в 10-ти міжнародних бієнале, організовувала персональні виставки, лауреат премії імені Маріуша Казана. Працює в галузі станкової графіки та графічному дизайні, оформляє та ілюструє книжки. Викладач студентів, які перемогли на Чемпіонаті Золотий байт у 2011-му та 2012-му роках у номінації «Фотографія». 
 

Соломія Атаманчук

Викладач напряму  "Комп'ютерна графіка та дизайн" IT Step Academy Lviv. У 2014 році отримала авторизований сертифікат компанії Autodesk. Практичний досвід в дизайні інтер'єрів (візуалізація в 3Ds Max) - 10 років, досвід викладання - понад 7 років. Улюблена дисципліна – дизайн інтер’єрів. Крім того, Соломія Атаманчук викладає в Академії курс  з рисунку. 

Олена Якимова

Викладач напряму «Комп'ютерна графіка та дизайн» IT Step Academy Lviv. Досвід роботи у галузі мистецтва та дизайну — 10 років, досвід викладання — більше ніж 5 років. Кандидат мистецтвознавства. Член Спілки дизайнерів України. Брала участь більш ніж у 10-ти всеукраїнських та міжнародних виставках, фіналіст всеукраїнського конкурсу імені Натана Альтмана. Працює у галузі монументального та станкового живопису, інсталяції та перформансу. Автор критичних статей та публікацій, учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій. Готує до захисту дисертаційне дослідження. Викладає історію мистецтва, теорію дизайну та основи малюнка.

Павло Мяло

Викладач річного курсу «Професійна візуалізація та моделювання в Autodesk 3ds Max»,  а також Junior IT Step Academy Lviv та напряму «Комп'ютерна графіка та дизайн». Викладає 3ds Max, AutoCAD, рекламний дизайн, ігровий дизайн, Adobe PremierPro, HTML. У сфері дизайну працює понад 7 років. Досвід викладання – понад два роки. 

Зоряна Гайда

Викладач Junior IT Step Academy Lviv та напряму "Комп'ютерна графіка та дизайн".  Викладає Adobe Photoshop , Adobe Illustator, ігровий дизайн , рекламний дизайн , 3D-моделювання , Sketchup. Працює у сфері дизайну 6 років. Досвід викладання - 4 роки. 

Як проходить

Як проходить навчання

Навчання в Академії організовано так, щоб студент зміг максимально зануритися в свою спеціальність, не відволікаючись на зайве. У нас немає письмових іспитів і тестів на заучування. Тільки проміжні тести для самоперевірки засвоєння предмета. На захисті дипломних проектів присутні представники IT-компаній, і старанний студент може відразу знайти хорошу роботу.

Приклади робіт

Приклади робіт випускників

Роботи студентів ІТ Step Academy

Напрям "Комп'ютерна графіка та дизайн", дизайн інтер'єрів

Роботи студентів ІТ Step Academy

Напрям "Комп'ютерна графіка і дизайн", фірмовий стиль

Роботи студентів ІТ Step Academy

Напрям "Комп'ютерна графіка і дизайн", 3D графіка

Роботи студентів ІТ Step Academy

Напрямки навчання Професійної комп'ютерної освіти та курсів навчання в ІТ Step Academy

Роботи студентів ІТ Step Academy

Напрямок "Комп'ютерна графіка та дизайн"

Після закінчення навчання студенти отримують міжнародний диплом Комп'ютерної Академії «IT Step»

а також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів.

Випускники працюють

Компанії, в яких працюють наші випускники

Історії успіху

Історії успіху наших випускників

Антон Терехін

freelance

Працював на студії ASP Studio над розробкою кліпів для таких виконавців, як Альоша, Оt- Vinta, Gabriella, Новіцькій.
Показати ще

Олена Веляник

Graphic Designer/Production у GeeksForLess Careers

Випуск: 2017

Показати ще

Світлана Васько

Guldmann-Ukraine

Випуск: 2019

Показати ще

Бесь Василина

GlobalLogic - Designer, Usability and Design

Випуск: 2014

Показати ще

Мар‘яна Гайда (Роман)

IT STEP ACADEMY, графічний дизайнер на фрілансі

Випуск: 2020

Показати ще

Янчук Юлія

Видавництво Старого Лева

Випуск: 2020

Показати ще

Березіна Альона

SelfCAD - Art Director, Head Designer, Digital Creator, UI/UX Designer

Випуск: 2016

Показати ще

Дмитро Буравченко

Level designer, 3D artist, Animator в SubShade

Випуск: 2015, м. Дніпро

Під час захисту диплому в Академії мене помітив HR, і одразу запропонував роботу. Через півтори тижні я влаштувався працювати в компанію, де вже 4 роки задіяний у 2х масштабних проектах.
Показати ще

Дар'я Круть

Product Designer в Facebook, м. Сіетл

Випуск: 2013, м. Дніпро

Я раджу студентам одразу приступати до практики. Немає жодної необхідності чекати завершення навчання для того, щоб брати перші замовлення.
Показати ще
Замовити зворотній дзвінок
Старшокласникам
Презентація ІТ СТЕП Університету - 3 жовтня
IT STEP SCHOOL
Відкрито набір до 5-11 класів в ліцензовану загальноосвітню школу з поглибленим вивченням ІТ та ін. мов. Тисніть, щоб дізнатись деталі!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація