Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Декілька слів про ВНЗ

«IT Step University» - це перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми - це унікальні авторські методики, які отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі - практики з найбільших ІТ-компаній України. ВНЗ готує бакалаврів і магістрів за спеціальностями, які актуальні на ІТ-ринку. По завершенню навчання студенти отримують диплом про вищу освіту, а також можуть отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії, компаній Microsoft, Cisco, Autodesk, Oracle, Google.

cisco
autodesk microsoft
google oracle

Бакалаврські програми

WEB
програмування
WEB дизайн
Комп'ютерна кібербезпека
Розробка програмного забезпечення
Менеджмент в сфері IT

Магістерські програми

Аналіз і обробка великих
даних
Моделювання великих даних
Наука про дані
Штучний інтелект
Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація