Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

IT’S School

Загальноосвiтня школа з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов

готуємо до майбутнього!

01

Про нас

Комп'ютерна Академія IT Step - це 20 років досвіду у сфері освіти. Це 125 000 випускників, 57 000 студентів віком від 7 до 60 років. IT Step - це 20 країн світу та 83 філії. Батьки довіряють нам своїх дітей, а дорослі - своє майбутнє.

IT’S School - це перш за все сучасні підходи та методи. ІТ - не лише у навчальній програмі, ІТ використовуємо як інструмент у вивченні різних дисциплін.

Наші цінності

02

Взаємоповага:

ми будуємо стосунки, спираючись на повагу та толерантність одне до одного

Взаєморозуміння:

ми слухаємо і чуємо одне одного.

Співпереживання та взаємодопомога:

ми одна єдина команда.

Відповідальність:

ми свідомі того, що робимо та кажемо.

Свобода самовираження:

ми цінуємо нові думки, судження та теорії.

Розвиток:

ми постійно вчимось, експериментуємо та аналізуємо.

Патріотизм:

ми формуємо успішне майбутнє нашої держави.

Чому саме середня школа?

Сьогодні приватна освіта стрімко розвивається. Люди зрозуміли, що світ змінився і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча і там намагаються провести реформи. Незважаючи на те, що зараз вже є приватні дитячі садки, початкові школи, позашкільне навчання, потенціал і потреба ринку набагато більші. Натомість, якщо початкові школи все частіше відкриваються і практикують сучасні підходи, то середня освіта чи не найбільше потребує реформ та змін.

Михайло Заремба

Директор IT's School

Директором IT’S School є Михайло Заремба, який має значний досвід викладання і керування навчальним закладом: у сфері освіти працює з 2007 року, брав участь у міжнародних освітніх проєктах. Протягом багатьох років Михайло Заремба також працював директором престижного львівського ліцею міжнародних відносин ім. В.Стуса.

 

Михайло Заремба наголошує, що дуже важливо, аби вчитель був не лише компетентний у своєму предметі, а й постійно продовжував учитися та слідкувати за сучасними тенденціями.

 

«Коли вчитель приходить на роботу, аби просто заробити гроші – цього замало. Потрібно любити дітей. І постійно рухатися в ногу з часом: здобувати нові знання, не боятися працювати з новою технікою. Зараз є багато сучасних методик викладання, які ми обов’язково будемо впроваджувати. Крім того, вчитель повинен вміти комунікувати з кожною дитиною – а вони всі різні, та з її батьками», – упевнений директор школи.

 

За його словами, сьогодні існує багато методів викладання, якими користуються вчителі в інших країнах. Та у загальноосвітніх українських школах їх, здебільшого, не використовують. Тому IT’S School є тим закладом, який почав впроваджувати зміни в українську освіту.

IT’S School

– це школа нового формату, з сучасними підходами до навчання та найкращим європейським досвідом.

Олексій Шатєєв

Директор IT Step Academy

Команда IT’S School має значний досвід у сфері шкільної освіти: вчителі та дирекція беруть активну участь у міжнародних освітніх проектах.

Кожен розуміє, що вчитель повинен бути не лише компетентним у своєму предметі, а й постійно продовжувати вчитися та слідкувати за сучасними тенденціями.

Олексій Шатєєв

Директор IT Step Academy

«Створивши IT STEP University, ми зрозуміли, що хотіли б змінити і середню освіту, яка, між іншим, займає найбільший проміжок часу від початкової школи до вишу. Хотілося б, щоб  дитина на порозі свого повноліття почувала себе впевненою та конкурентною, незалежно від того, яку професію обере. Відтак, з’явилася ідея створити загальноосвітню середню школу. Я теж є клієнтом цієї школи. Адже обираючи місце, де могла б навчатися моя дитина, я не знайшов для нас ідеального закладу. Бо, окрім самого процесу навчання і знань, також важливою – а, може, і найголовнішою – є система цінностей, в якій перебуває дитина», – говорить  директор IT Step Academy Олексій Шатєєв.

 

Крім того, за його словами, у наш час дуже важливим є і знання технологій. Тому що навіть такі, на перший погляд, гуманітарні спеціалізації, як маркетинг чи журналістика, все одно потребують знання технологій, оскільки перейшли в онлайн.

 

 

.

Сьогодні існує багато методів викладання, якими користуються вчителі в інших країнах. Та у загальноосвітніх українських школах їх, здебільшого, не використовують. Тому ІТ-школа стане тим закладом, який почне впроваджувати зміни в українську освіту.

Що нас відрізняє

01

Вивчення двох іноземних мов: англійська обов'язкова та одна з мов як додаткова - іспанська, німецька, китайська. Ми обєднуємо учнів в групи відповідно до їх рівня знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим.

02

Вивчення ІТ в рамках навчальної програми: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків - усе те, що лиш набуває актуальності та буде корисним незалежно від вибору професії. Підтвердження знань міжнародними сертифікаціями від компаній Google, Microsoft.

Особистісний розвиток. Діти дізнаються, що таке soft skills та чому вони важливі не з інтернету чи соціальних мереж, а в рамках вивчення обов’язкових предметів та роботи над проектами. Психологія комунікації, ораторські навички, впевненість, емоційний інтелект, критичне мислення - це ті навички, які крім інтелекту формують сильний внутрішній стержень дитини.

Переваги навчального процесу

Замість підручників — планшет.

Кожна дитина отримає власний планшет, в якому будуть зібрані всі необхідні підручники та програмне забезпечення для ефективного та цікавого навчання.

Гейміфікація та система мотивації школярів.

Ми залучаємо дітей в навчальний процес шляхом гри. Замість нудних завдань - цікаві квести. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, які дозволяють купувати потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині.

Електронний щоденник   —

це платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи. Усі розклади проставлені наперед програмою. Замість того аби заповнювати щоденник - дитина зможе зробити щось більш корисне: почитати книжку або подивитись мультик англійською мовою.

Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі.

Ми розуміємо, що вдома дитина має більше часу проводити з батьками, відпочивати та приділяти час власному хобі.

Підготовка до ЗНО без репетиторів в межах навчального процесу.

Ми вважаємо, що шкільна програма має давати дітям знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей.

Індивідуальний підхід:

до ведення уроків ми залучаємо вчителів та тьюторів. Це дасть можливість більш якісно опрацювати та, найголовніше, ефективно засвоїти матеріал заняття.

Малокомплектні класи до 16 дітей:

ми розуміємо наскільки важлива якісна комунікація з кожним учнем, аби досягнути наших цілей, тому формуємо невеликі класи.

Секції, клуби та спільноти для розвитку.

Ми даємо можливість розвиватися дітям поза основним навчальним процесом. Кожна дитина зможе обрати для себе клуб чи секцію за власними уподобаннями.

Як проходить навчання

Один день з життя IT`S школяра

Зустріч учнів
Інтерактивна історія
Природничі науки у віртуальній лабораторії
Українська мова і блогінг
Уроки у VR-окулярах
Обід
Immersion in English
Проектна діяльність
Step to success in IT
Фітнес

Бажаєте зареєструватись на екскурсію до школи?

Оплата за навчання

IT Step School
До 1 квітня: від 9925 грн / місяць. З 1 квітня – від 12000 грн/місяць
  • IT'S SCHOOL – це загальноосвітня школа від 5 до 11 класу. 
  • Школа повного дня, уроки стартуватимуть о 09:00 та триватимуть до обіду, у другій половині дня діти займатимуться у секціях на вибір.
  • Для того, аби вступити у школу, батькам та учням  варто записатись на співбесіду з психологом. 

 

 

Мала Комп'ютерна Академія для дітей 7-14 років
7 - 14 років

Бажаєте дізнатись більше?

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Агов!
Реєструйся на онлайн-презентацію ІТ-курсів за 3 напрямками!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація