Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Янчук Юлія

Видавництво Старого Лева:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Чому саме цей напрям?

Комп'ютерна графіка та дизайн - це дуже різноманітний напрямок, який зацікавив мене і згодом повністю мене забрав і дав нові сили. Саме тут я ознайомилася на базовому рівні з вебом, поліграфією, анімацією і ще багато всього цікавого спробувала.

Великим плюсом є те, що впродовж двох з половиною років ти можеш зрозуміти, що саме тобі найближче та розвиватися далі

Чим ви пишаєтесь або що є вашим професійним досягнення на сьогоднішній день?

Для мене є важливим, що я пробую різні стилі в оформленні реклами і мене в цьому підтримують, дають, так би мовити волю. Тішуся, що моя студентська робота по створенню логотипу є успішною. А також я працюю дизайнеркою графічних робіт в чарівному місці, про яке мріяла дуже давно. У мене суперський колектив та хороші умови праці. 

Розкажіть про свою роботу дизайнера графічних робіт у Видавництві Старого Лева

Кожен виробник створює рекламу свого продукту – одна яскравіша за іншу. Часом можна довго шукати рішення, щоб саме на твою роботу звернули увагу майбутні покупці. Ти сидиш над макетами годинами, інколи поза робочим часом. А для всіх це лише секунда, коли вони скролять сторінку на своїх смартфонах.

Ти приймаєш правки, переробляєш макети. У кожної людини своє бачення (і це добре, до речі). Але, буває, що воно не співпадає з тим, як бачиш фінальний результат ти. Тоді ти відкриваєш у собі дар переконання (о, він потрібен дизайнеру): доводиш, що твоя ідея класна, старання не марні і в кінці-кінців читач клікне на кнопку «купити» чи зайде у книгарню, тому що саме твоє візуальне послання у вигляді реклами його зачепить.

Що вам дало навчання в IT STEP?

Навчання дало мені можливість змінити життя!

Яку пораду ви можете дати студентам?

Багато працювати над собою і любити те чим займаєтесь!

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше