Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Янчук Юлія

Видавництво Старого Лева:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Чому саме цей напрям?

Комп'ютерна графіка та дизайн - це дуже різноманітний напрямок, який зацікавив мене і згодом повністю мене забрав і дав нові сили. Саме тут я ознайомилася на базовому рівні з вебом, поліграфією, анімацією і ще багато всього цікавого спробувала.

Великим плюсом є те, що впродовж двох з половиною років ти можеш зрозуміти, що саме тобі найближче та розвиватися далі

Чим ви пишаєтесь або що є вашим професійним досягнення на сьогоднішній день?

Для мене є важливим, що я пробую різні стилі в оформленні реклами і мене в цьому підтримують, дають, так би мовити волю. Тішуся, що моя студентська робота по створенню логотипу є успішною. А також я працюю дизайнеркою графічних робіт в чарівному місці, про яке мріяла дуже давно. У мене суперський колектив та хороші умови праці. 

Розкажіть про свою роботу дизайнера графічних робіт у Видавництві Старого Лева

Кожен виробник створює рекламу свого продукту – одна яскравіша за іншу. Часом можна довго шукати рішення, щоб саме на твою роботу звернули увагу майбутні покупці. Ти сидиш над макетами годинами, інколи поза робочим часом. А для всіх це лише секунда, коли вони скролять сторінку на своїх смартфонах.

Ти приймаєш правки, переробляєш макети. У кожної людини своє бачення (і це добре, до речі). Але, буває, що воно не співпадає з тим, як бачиш фінальний результат ти. Тоді ти відкриваєш у собі дар переконання (о, він потрібен дизайнеру): доводиш, що твоя ідея класна, старання не марні і в кінці-кінців читач клікне на кнопку «купити» чи зайде у книгарню, тому що саме твоє візуальне послання у вигляді реклами його зачепить.

Що вам дало навчання в IT STEP?

Навчання дало мені можливість змінити життя!

Яку пораду ви можете дати студентам?

Багато працювати над собою і любити те чим займаєтесь!

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше