Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Владислав Широбоков

Senior VFX, Motion and Video designer, 2D/3D Animation в Huuuge Games:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії зараз працюєте? На якій посаді?

Зараз я працюю в польській компаніі Huuuge Games, яка займається розробкою ігор, на позиції Senior VFX, Motion & Video designer, 2D/3D Animation.
На базі нашої команди компанія відкрила представництво в Києві. Раніше я працював в ІТ-компанії ZEO Alliance на посаді Motion Designer and VFX, відеодизайнером на Новому каналі, приймав участь в різних проектах на фрілансі.

Що входить у ваші обов'язки?

В Huuuge Games я створюю анімацію та спецефекти для гри. Такойж розробляю тизери і трейлери для реклами, а саме – монтаж, дизайн, постпродакшн імеджевих відео та відео для продажів нашої гри.

Розкажіть про найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Найяскравіший і найуспішніший проект – це гра, над якою наша команда в Huuuge Games працювала на протязі року. В 2020 році вона вийде на міжнародний ринок. Найоб'ємніші проекти в мене були в ZEO Alliance – компанії, яка створювала свої власні ІТ-продукти. Там я 3 роки працював над масштабним проектом, де отримав можливість реалізації в сфері розробки ігор. Детальніше можна ознайомитись тут: https://www.linkedin.com/in/vladyslav-shyrobokov-designer/

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

З підтримкою викладачів і директора філії я став фіналістом конкурсу ImagineCup 2011 від Microsoft, який проходив в Нью Йорку, в номінації "DIGITAL MEDIA". В процесі навчання я використовував можливість проявити себе в конкуретному середовищі. Академія завжди підтримувала ініціативність студентів. Окрім пар в нас було багато внутрішніх конкурсів серед студентів. Щорічно проводився чемпіонат Золотий Байт, де я приймав участь і займав призові місця.

Що ви можете поратиди студентам, які зараз навчаються в Академії?

Не обмежуватись тільки тим, що дають на парах. Цікавитись сервісами, сайтами, майданчиками, де ви можете переглядати багато візуального матеріалу для виховання смаку. Використовуйте всі можливості, які дає Академія для реалізації: приймайте участь в конкурсах, виконуйте додаткові завдання – це допоможе вам виділитись на фоні інших студентів і  розпочати кар'єру дизайнера.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше