Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Владислав Мартиненко

PHP developer у Simplify:

Випускник напрямку:

Розробка та просування web-проектів

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Я в 13 років почав навчатися в Малій Комп’ютерній Академії. На 2 курсі академії мене зацікавив курс “Розробка та просування  web-проектів» і тому в більш свідомому віці я почав навчання за цим напрямом. 

Що вам дало навчання в IT Step Academy?

Навчання дало мені хорошу базу матеріалів та  потужного копняка, який змусив рухатися до моїх цілей. IT Step Academy познайомила мене з IT, дала уявлення про базові речі та ввімкнула в мені мотивацію.

Першу роботу я знайшов на 7 місяці навчання в академії. Я відправляв резюме в різні компанії. Відгукнулися не всі, але пройшовши співбесіду в одній із компанії я почав у них працювати. 

Яке досягнення у вашій діяльності є для вас ключовим?

Я вважаю себе успішним, адже мені 21 і я працюю PHP developer у Simplify. 

Щоб ви порадили майбутнім студентам?

Не зосереджуватися на академічній освіті. Щоб чогось досягти потрібно багато досліджувати самостійно. Не бійтеся пробувати щось нове, бо якщо страх перемагатиме, то можна так і залишитися на місці. 


 

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше