Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Владислав Мартиненко

PHP developer у Simplify:

Випускник напрямку:

Розробка та просування web-проектів

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Я в 13 років почав навчатися в Малій Комп’ютерній Академії. На 2 курсі академії мене зацікавив курс “Розробка та просування  web-проектів» і тому в більш свідомому віці я почав навчання за цим напрямом. 

Що вам дало навчання в IT Step Academy?

Навчання дало мені хорошу базу матеріалів та  потужного копняка, який змусив рухатися до моїх цілей. IT Step Academy познайомила мене з IT, дала уявлення про базові речі та ввімкнула в мені мотивацію.

Першу роботу я знайшов на 7 місяці навчання в академії. Я відправляв резюме в різні компанії. Відгукнулися не всі, але пройшовши співбесіду в одній із компанії я почав у них працювати. 

Яке досягнення у вашій діяльності є для вас ключовим?

Я вважаю себе успішним, адже мені 21 і я працюю PHP developer у Simplify. 

Щоб ви порадили майбутнім студентам?

Не зосереджуватися на академічній освіті. Щоб чогось досягти потрібно багато досліджувати самостійно. Не бійтеся пробувати щось нове, бо якщо страх перемагатиме, то можна так і залишитися на місці. 


 

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше