Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Щербак Михайло

C# Developer – DevCom:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

З дитинства завжди хотів стати програмістом, навіть цілком не розуміючи що це таке, але я не розчарувався у своєму виборі ніразу.

Ваші досягнення

Я developer в ІТ-компанії DevCom. У сфері ІТ уже 5 років. Маю досвід у використанні таких технологій, як .NET(ASP.net , WebAPI , WCF) , blockchain (Ethereum smart contract development, Solidity. Також у 2018 році посів перше місце у Всеукраїнському чемпіонаті «Золотий байт» в номінації NoSQL Expert (робота з базами даних та технологіями Intersystem).

Останні два роки займаюсь платіжними системами: розробкою платіжних систем для американської компанії. 

Перший досвід роботи був ще під час навчання в Академії - це була розробка веб-сайту, де я розробляв декілька комерційних сторінок для нього, що і стало першим моїм комерційним замовленням.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Хорошу базову освіту розробника, вміння вчитись і розвиватись

Порада майбутнім студентам

Якщо говорити про початок роботи та обирати якусь сферу, то мені здається, що варто спробувати з front-end, але не втрачати можливості спробувати себе в кожній сфері для чіткого розуміння свого майбутнього, бо не уявляю такого розробника, який володіє тільки однією технологією.

Завжди прагніть більшого і розвивайтесь! Будьте наполегливими.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше