Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Щербак Михайло

C# Developer – DevCom

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

З дитинства завжди хотів стати програмістом, навіть цілком не розуміючи що це таке, але я не розчарувався у своєму виборі ніразу.

Ваші досягнення

Я developer в ІТ-компанії DevCom. У сфері ІТ уже 5 років. Маю досвід у використанні таких технологій, як .NET(ASP.net , WebAPI , WCF) , blockchain (Ethereum smart contract development, Solidity. Також у 2018 році посів перше місце у Всеукраїнському чемпіонаті «Золотий байт» в номінації NoSQL Expert (робота з базами даних та технологіями Intersystem).

Останні два роки займаюсь платіжними системами: розробкою платіжних систем для американської компанії. 

Перший досвід роботи був ще під час навчання в Академії - це була розробка веб-сайту, де я розробляв декілька комерційних сторінок для нього, що і стало першим моїм комерційним замовленням.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Хорошу базову освіту розробника, вміння вчитись і розвиватись

Порада майбутнім студентам

Якщо говорити про початок роботи та обирати якусь сферу, то мені здається, що варто спробувати з front-end, але не втрачати можливості спробувати себе в кожній сфері для чіткого розуміння свого майбутнього, бо не уявляю такого розробника, який володіє тільки однією технологією.

Завжди прагніть більшого і розвивайтесь! Будьте наполегливими.

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація