Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Павло Чернявський

Middle Developer в Luxoft:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Що входить у ваші обов'язки?

Імплементація нових фіч, підтримка роботи існуючих, баг фіксинг.

В яких проектах ви брали участь?

1. BMW. Домен connectivity. Займались прийомом і передачею всіх можливих даних.
2. Panasonic (Skoda, Volkswagen). Домен Media Browser. Займались розробкою логіки браузера для різних носіїв даних.
3. Mercedes. Домен навігації. Займаюсь обробкою даних на заданому маршруті.
https://www.linkedin.com/in/pavel-cherniavskyi-06aab14b/

Розкажіть про найскладніший на найуспішніший проект, яким ви пишаєтесь.

Найперший. Це як бойове хрещення – ти або помреш, зазнаєш поразки і дуже розчаруєшся, або зберешся з силами, налаштуєшся і зможеш вижити. Я вижив. З преляку через рік став мідлом.

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Ключову. Підштовхнула, направила, змотивувала добре вчитись і більшез нати. В результаті знадобилось абсолютно все. Навіть те, що використовую рідко.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

1. Не марнуйте час, якщо немає симпатії до програмування. Це не та професія, яку можна висидіти чи зазубрити, а потім якось протиснутись. Тут так не працює.
2. Перед вступом на навчання, переконайтесь, що в тиждень зможете виділяти мінімум 14 годин на навчання (приблизно 2 години в день). Це не перебільшення. Інакше не вийде. Навіть, якщо швидко схоплюєш нову інформацію.
3. Основний об'єм інформації буде проходити через самоосвіту і практику вдома. Приблизно 75%. Академія не дає всіх знань, вона направляє і дає мінімум для розуміння, де шукати. Не варто думати, що вступу вже достатньо.
4. Якщо тобі за 30 – це не привід ставити на собі хрест. Коли мене взяли на стажування у перший проект, мені було 34.
5. Читати книжки з програмування в додадок до основної програми. Code (Чарльз Петцольд) – must have. Це перша книга, з якої слід розпочинати всім.
6. Прагнути добре вникнути в кожен предмет. Потім ці знання можуть раптово вас виручити. Я не памятаю такого предмета в Академії, знання якого мені б не знадобились.
7. З самого початку тренувати головні навички програміста – вникнути в проблему, розібратись і вирішити її самостійно. Навіть коли зовсім нічого не зрозуміло. Потім так і буде виглядати основна частина вашої роботи. Тільки запитати вже не буде в кого.
8. Якщо ви вступили в Академію і не знаєте англійської, тоді потрібно зразу ж вступати і на мовні курси. Розмовна англійська завжди провіряється прямо на співбесіді. Розробник повинен вміти спілкуватись з замовником напряму. Інакше біда.
9. Якщо у вашого викладача немає досвіду роботи програмістом, це не означає, що він поганий вчитель. Якщо у людини є великий досвід розробника, це не означає, що вона хороший вчитель.
10. Якщо у вас є можливість закінчити Академію і спокійно довчитись до кінця – так і робіть. Отримані знання зроблять з вас висококласного спеціаліста. В мене такої можливості не було, про що я інколи шкодую.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше