Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Оксана Вовк

3D Artist,UX in Hitlex entertainment

Випускник напрямку:

Комп'ютерна анімація в Autodesk Maya

Чому ви обрали саме цю професію?

«Займатись чимось таким, чим не займається кожен і тим паче гоорить про анімацію з захопленням - це була моя велика мрія і я її втілилала. Обрала цю спеціальність, тому що розробляю настільні ігри і хочу робити рекламні ролики. Також є мрія працювати в мультиплікаціі і створювати власні мультфільми!», – ділиться Оксана.

Ваші досягнення

Пишаюсь тим, що наразі я маю можливість втілювати свої задуми в життя, працюю, до всьо я майстер петриківського розпису, розробляю настільні ігри, вчу малюванню та вдосконалюю свої вміння в анімації також.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Закінчила курс «Комп’ютерна анімація в Autodesk Maya». Навчання сподобалось, особливо викладач, який дав дуже багато корисного. Зараз Оксана збирається всі ці знання поновити вдома на практиці.

Поради майбутнім студентам

1. За можливості, присвятіть себе повністю навчанню. Тому краще не поєднувати з роботою, якщо є змога, і зосередитися повністю на вивченні анімації.

2. Згадайте свої знання з математики. Адже під час навчання таки доведеться писати скрипти і формули.

3.Йдіть на ці курси, якщо вам справді цікава ця діяльність.

4. Щоб знайти потім роботу – тут все залежить лише від ваших умінь і зусиль! Хто шукає, той знайде!

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація