Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Овчінніков Микола

Senior DevOps in Critical Services at SoftServe:

Випускник напрямку:

Мережі та кібербезпека

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Обрав цей напрямок тому, що саме у цьому напрямку поєднувалось адміністрування і програмування, які мені цікаві.

Ваші досягнення
Мій рівень знань, шана та визнання серед коллег є те, чим я пишаюсь. Зазвичай до мене звертаються за порадими, консультаціями або у край тяжких випадках - коли потрібна експертна думка.

DevOps - професіонал із досвідом широкого спектру технологій, що має понад 12 років досвіду роботи в галузі управління системами, підтримки клієнтів, хмарних рішень, моніторингу.

Навчання у Комп’ютерній Академії

IT STEP ACADEMY дав мені дуже добру базу, яку, наприклад, не давали інші навчальні заклади. В мене був відкритий доступ до ресурсів, які я міг використовувати для навчаня (як теоритичні матеріали, так і практичні ресурси). А в основному, навчання дало мені можливість займатись в максильній степені тим, що я люблю.

Порада майбутнім студентам

Наполегливо вчіться і ставте перед собою цілі!

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше