Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Максим Лук'янович

Junior Frontend Developer у SECL Group:

Випускник напрямку:

Розробка та просування web-проектів

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Я обрав цей напрям для реалізації власних ідей. Я не мав у цій сфері жодного досвіду, але хотів реалізувати себе в цьому, тому прийшов в IT Step Academy.

Що вам дало навчання в IT Step Academy?

Навчання дало мені базові знання та основу, яка дала розуміння куди рухатися далі. Проте, варто пам’ятати - щоб працювати у хорошій компанії ти маєш багато вивчати самостійно. Академія - це перший крок.

Після завершення курсу я почав працювати у іншій сфері, але згодом зрозумів, що хочу повернутися до того, що вивчав в академії. Я почав поглиблювати свої знання і тепер працюю розробником. 

Яке досягнення у вашій діяльності є для вас ключовим?

Моє досягнення - це з нуля стати розробником, враховуючи те, що у мене немає академічної IT-освіти. 

Щоб ви порадили майбутнім студентам?

Вивчайте інформацію додатково! На курси не потрібно ходити для галочки, а йти з усвідомленням навіщо тобі це і куди ти хочеш рухатися. Дивіться ширше - шукайте нові шляхи та пробуйте реалізовувати власні проекти. Практика дасть найбільший результат. 
 

Зимовий ІТтабір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ІТ для дітей

Хочете, щоб дитина розпочала кар’єру в IT? Не обов’язково чекати завершення навчання у школі😉

Детальніше

Набір триває

ІТ-освіта для дітей 7-14 років - це можливість допомогти їм обрати свою професію в майбутньому🧑‍💻 Встигніть забронювати місце в групі!

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності