Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Максим Лук'янович

Junior Frontend Developer у SECL Group:

Випускник напрямку:

Розробка та просування web-проектів

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Я обрав цей напрям для реалізації власних ідей. Я не мав у цій сфері жодного досвіду, але хотів реалізувати себе в цьому, тому прийшов в IT Step Academy.

Що вам дало навчання в IT Step Academy?

Навчання дало мені базові знання та основу, яка дала розуміння куди рухатися далі. Проте, варто пам’ятати - щоб працювати у хорошій компанії ти маєш багато вивчати самостійно. Академія - це перший крок.

Після завершення курсу я почав працювати у іншій сфері, але згодом зрозумів, що хочу повернутися до того, що вивчав в академії. Я почав поглиблювати свої знання і тепер працюю розробником. 

Яке досягнення у вашій діяльності є для вас ключовим?

Моє досягнення - це з нуля стати розробником, враховуючи те, що у мене немає академічної IT-освіти. 

Щоб ви порадили майбутнім студентам?

Вивчайте інформацію додатково! На курси не потрібно ходити для галочки, а йти з усвідомленням навіщо тобі це і куди ти хочеш рухатися. Дивіться ширше - шукайте нові шляхи та пробуйте реалізовувати власні проекти. Практика дасть найбільший результат. 
 

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше