Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Марта Козак

Студентка ЛНУ ім. І. Франка

Випускник напрямку:

Мала комп'ютерна академія

"IT - це наше майбутнє. Як можна не скористатись шансом зробити свій вагомий внесок у розвиток всього людства?".

Марта Козак – випускниця Малої комп’ютерної академії, яка і надалі успішно реалізовується у сфері ІТ. Вона зізнається, що навчання в академії дало хорошу і розуміння предметів, які стосуються різних сфер діяльності.

«Я люблю вивчати щось нове. IT – саме та сфера, де це необхідно. Кожного дня вдосконалювати свої вміння, а також відкривати для себе щось нове – надзвичайно цікаво. IT – це наше майбутнє! Як можна не скористатись шансом зробити свій вагомий внесок у розвиток всього людства? Тим більше, усвідомлюючи, що це справді тобі під силу», – говорить Марта.

Зараз вона успішно завершила онлайн-навчання з основ Data Science та Machine learning. Крім того, навчається у SoftServe IT Academy, де з командою працює над проектом. А разом зі студентами зі свого університету втілює в життя проект з Machine learning.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Агов!
Реєструйся на онлайн-презентацію ІТ-курсів за 3 напрямками!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація