Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Марта Козак

Software Development Engineer у SoftServe:

Випускник напрямку:

Мала комп'ютерна академія

Марта Козак – випускниця Малої комп’ютерної академії, яка і надалі успішно реалізовується у сфері ІТ. Вона зізнається, що навчання в академії дало хорошу і розуміння предметів, які стосуються різних сфер діяльності.

Чому ви обрали саме цю професію?

«Я люблю вивчати щось нове. IT – саме та сфера, де це необхідно. Кожного дня вдосконалювати свої вміння, а також відкривати для себе щось нове – надзвичайно цікаво. IT – це наше майбутнє! Як можна не скористатись шансом зробити свій вагомий внесок у розвиток всього людства? Тим більше, усвідомлюючи, що це справді тобі під силу. Це саме та сфера, яка мені найбільше була цікавою, адже постійний розвиток всіх процесів крутиться навколо ІТ.», – говорить Марта.

Навчання в Малій Комп'ютерній Академії

"Якщо говорити про навчання, то це був саме той поштовх, який дав чітке розуміння мого бажання розвиватись в цьому напрямку та вкладати свій людський ресурс в розвиток майбутнього, не тільки мого, а цілого світу. Таке дивне та водночас круте відчуття, коли ти розумієш, що твої знання та вміння дощволяють натиснути на лише одну клавішу клавіатури і весь світ може побачити зміни. Саме навчання дало усвідомити таку силу моїх можлиовстей і мій потенціал"

Ваші досягнення

Успішно завершила онлайн-навчання з основ Data Science та Machine learning. Разом зі студентами зі свого університету втілюю в життя проект з Machine learning. Також отримала роботу в ІТ-галузі  не планую зупинятись, а тільки розвиватисьв  цьому напрямку.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше