Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Марта Козак

Software Development Engineer у SoftServe:

Випускник напрямку:

Мала комп'ютерна академія

Марта Козак – випускниця Малої комп’ютерної академії, яка і надалі успішно реалізовується у сфері ІТ. Вона зізнається, що навчання в академії дало хорошу і розуміння предметів, які стосуються різних сфер діяльності.

Чому ви обрали саме цю професію?

«Я люблю вивчати щось нове. IT – саме та сфера, де це необхідно. Кожного дня вдосконалювати свої вміння, а також відкривати для себе щось нове – надзвичайно цікаво. IT – це наше майбутнє! Як можна не скористатись шансом зробити свій вагомий внесок у розвиток всього людства? Тим більше, усвідомлюючи, що це справді тобі під силу. Це саме та сфера, яка мені найбільше була цікавою, адже постійний розвиток всіх процесів крутиться навколо ІТ.», – говорить Марта.

Навчання в Малій Комп'ютерній Академії

"Якщо говорити про навчання, то це був саме той поштовх, який дав чітке розуміння мого бажання розвиватись в цьому напрямку та вкладати свій людський ресурс в розвиток майбутнього, не тільки мого, а цілого світу. Таке дивне та водночас круте відчуття, коли ти розумієш, що твої знання та вміння дощволяють натиснути на лише одну клавішу клавіатури і весь світ може побачити зміни. Саме навчання дало усвідомити таку силу моїх можлиовстей і мій потенціал"

Ваші досягнення

Успішно завершила онлайн-навчання з основ Data Science та Machine learning. Разом зі студентами зі свого університету втілюю в життя проект з Machine learning. Також отримала роботу в ІТ-галузі  не планую зупинятись, а тільки розвиватисьв  цьому напрямку.

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше