Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Мар‘яна Роман

IT STEP ACADEMY, графічний дизайнер на фрілансі:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Чому ви обрали саме цю професію?

Вирішила навчатися в нашій академії, бо ще колись пробувала малювати графічні малюнки. Рідним і друзям подобалися мої роботи, проте мені бракувало фаховості.

Тут і на допомогу прийшла IT STEP ACADEMY. Мене одразу вразила ввічливість та фаховість дівчат з приймальні, хороше ставлення до тебе, як до друга. З кожним роком я вдосконалювала свої вміння і нарешті знайшла напрямки, в яких я хочу і надалі розвиватися.

Ваші досягнення

Насамперед я пишаюся, бо вже маю можливість 1,5 роки викладати в Junior IT STEP ACADEMY. Це дуже корисний досвід. І я впевнено можу сказати, що люблю свою роботу. Це неймовірне задоволення бачити, як діти стають все впевненішими у своїх навичках і довіряють тобі, як професіоналу. Крім того, зараз виконую багато робіт саме у сфері UI/UX дизайну. І це також не може не захоплювати. Нові люди, нові завдання, нові випробування.

Ну і тим дітищем, яке я відкрила для себе ще після першого семестру в академії, і яким я дуже пишаюся, є мої маленькі діти, міні-бренд “Little people“. Я створюю пухкеньких діток і надаю їм риси свого замовника. Зараз все лишень потрохи розвивається. Але близко 50 портретів у мене в доробку вже є. Знаю, що згодом буде їх більше і більше!

Навчання у Комп’ютерній Академії

Навчання в IT STEP ACADEMY мені дало віру в себе, друзів, спілкування і можливість навчатися в крутих спеціалістів. Вечилезне дякую Оксані Йориш і Зоряні Гайді за чудовий підхід, вміння підтримати і порадити. І, звісно, впевненість в тому, що я обрала правильний шлях.

Поради майбутнім студентам

По-перше, не бійтеся. Все у вас вийде!

По-друге, питайте. Все, що цікавить і не дуже. У всьому є сенс. Треба тільки його зрозуміти.

І, по-третє, вірте. У себе, в свій проект і в перспективне майбутнє.

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше