Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Мар‘яна Роман

IT STEP ACADEMY, графічний дизайнер на фрілансі:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Чому ви обрали саме цю професію?

Вирішила навчатися в нашій академії, бо ще колись пробувала малювати графічні малюнки. Рідним і друзям подобалися мої роботи, проте мені бракувало фаховості.

Тут і на допомогу прийшла IT STEP ACADEMY. Мене одразу вразила ввічливість та фаховість дівчат з приймальні, хороше ставлення до тебе, як до друга. З кожним роком я вдосконалювала свої вміння і нарешті знайшла напрямки, в яких я хочу і надалі розвиватися.

Ваші досягнення

Насамперед я пишаюся, бо вже маю можливість 1,5 роки викладати в Junior IT STEP ACADEMY. Це дуже корисний досвід. І я впевнено можу сказати, що люблю свою роботу. Це неймовірне задоволення бачити, як діти стають все впевненішими у своїх навичках і довіряють тобі, як професіоналу. Крім того, зараз виконую багато робіт саме у сфері UI/UX дизайну. І це також не може не захоплювати. Нові люди, нові завдання, нові випробування.

Ну і тим дітищем, яке я відкрила для себе ще після першого семестру в академії, і яким я дуже пишаюся, є мої маленькі діти, міні-бренд “Little people“. Я створюю пухкеньких діток і надаю їм риси свого замовника. Зараз все лишень потрохи розвивається. Але близко 50 портретів у мене в доробку вже є. Знаю, що згодом буде їх більше і більше!

Навчання у Комп’ютерній Академії

Навчання в IT STEP ACADEMY мені дало віру в себе, друзів, спілкування і можливість навчатися в крутих спеціалістів. Вечилезне дякую Оксані Йориш і Зоряні Гайді за чудовий підхід, вміння підтримати і порадити. І, звісно, впевненість в тому, що я обрала правильний шлях.

Поради майбутнім студентам

По-перше, не бійтеся. Все у вас вийде!

По-друге, питайте. Все, що цікавить і не дуже. У всьому є сенс. Треба тільки його зрозуміти.

І, по-третє, вірте. У себе, в свій проект і в перспективне майбутнє.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше