Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Кучер Віталій

Perfectial:

Випускник напрямку:

Мережі та кібербезпека

Чому ви обрали саме цю професію?

Я працюю системним та мережевим адміністратором за цим напрямом більше 15 років і перша вище технічна освіта, теж була за цим напрямком.

Ваші досягнення

Працюю в одній із провідних ІТ-компаній України системним адмінстратором. 

Мій практичний досвіт системного та мережевого адмінстрування - 15 років. Сертифікований спеціаліст Microsoft (MCP) т асертифікований інструктор Cisco-академії. Працював у таких великих компнаіях як Ukrtelecom, IdeaBank та Goodvalley.

Маю великий досвід та багаж знань, якими хочу поділитися із студентами, адже викладаю в філії академії в Івано-Франківську та вчу їх бути успішними системними та мережевими адміністраторами, вміти проектувати, адмініструвати та захищати мережі від кібератак.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Навчання у Комп’ютерній Академії дало мені знання, досвід та soft-skils, які дозволили побудувати успішну кар'єру в ІТ.Вячеслав Вячеславович був моїм першим викладачем, коли я тільки починав навчання у Львівському філіалі "ITStep". Cаме завдяки його старанню, зусиллям та знання, які він прикладав для нашої групи, я зміг добитися таких успіхів. Учень іде стопами вчителя!

Поради майбутнім студентам

Вчитися ніколи не пізно. Хто володіє інформацією, той володіє світом - ось моє життєве кредо!

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше