Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Кучер Віталій

Perfectial:

Випускник напрямку:

Мережі та кібербезпека

Чому ви обрали саме цю професію?

Я працюю системним та мережевим адміністратором за цим напрямом більше 15 років і перша вище технічна освіта, теж була за цим напрямком.

Ваші досягнення

Працюю в одній із провідних ІТ-компаній України системним адмінстратором. 

Мій практичний досвіт системного та мережевого адмінстрування - 15 років. Сертифікований спеціаліст Microsoft (MCP) т асертифікований інструктор Cisco-академії. Працював у таких великих компнаіях як Ukrtelecom, IdeaBank та Goodvalley.

Маю великий досвід та багаж знань, якими хочу поділитися із студентами, адже викладаю в філії академії в Івано-Франківську та вчу їх бути успішними системними та мережевими адміністраторами, вміти проектувати, адмініструвати та захищати мережі від кібератак.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Навчання у Комп’ютерній Академії дало мені знання, досвід та soft-skils, які дозволили побудувати успішну кар'єру в ІТ.Вячеслав Вячеславович був моїм першим викладачем, коли я тільки починав навчання у Львівському філіалі "ITStep". Cаме завдяки його старанню, зусиллям та знання, які він прикладав для нашої групи, я зміг добитися таких успіхів. Учень іде стопами вчителя!

Поради майбутнім студентам

Вчитися ніколи не пізно. Хто володіє інформацією, той володіє світом - ось моє життєве кредо!

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше