Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Ігор Хом'як

Senior Full-Stack Developer in JoinMyTrip:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

На той час, та і як завжди, я дуже захоплювався всім, що пов'язано з комп'ютерами та технологіями. Тому мій вибір був очевидним і я зробив те, про що мріяв!

Ваші досягнення

Я Senior Full-Stack Developer з 8+ років комерційного досвіду в галузі програмного забезпечення. Кодування - моя пристрасть. Я завжди шукаю можливість розширити досвід, дізнатися щось нове і працювати над складними та цікавими проектами. В даний час я закоханий у стеки на базі JS з такими технологіями: JavaScript, TypeScript, Angular, React, NativeScript, React Native, Ionic, Node, Express та всі інші пов'язані з цим речі.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Освіта у IT Step Academy спрямована на те, щоб швидко і якісно виховати майбутнього ІТ-фахівця. «Швидко настільки, що останній рік навчання в академії я поєднував з роботою у ІТ-компанії. Як на мене, це значний плюс академії», – говорить випускник.

Порада майбутнім студентам

Бажаю студентам вчитися з натхненням і запалом.

«Усі круті проекти, ідеї, інновації приходили в голову людям, котрі кайфували від того, що вони робили. Починайте роботу над стартапом своєї мрії вже зараз!», – закликає айтішники.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше