Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Ігор Хом'як

Senior Full-Stack Developer in JoinMyTrip

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

На той час, та і як завжди, я дуже захоплювався всім, що пов'язано з комп'ютерами та технологіями. Тому мій вибір був очевидним і я зробив те, про що мріяв!

Ваші досягнення

Я Senior Full-Stack Developer з 8+ років комерційного досвіду в галузі програмного забезпечення. Кодування - моя пристрасть. Я завжди шукаю можливість розширити досвід, дізнатися щось нове і працювати над складними та цікавими проектами. В даний час я закоханий у стеки на базі JS з такими технологіями: JavaScript, TypeScript, Angular, React, NativeScript, React Native, Ionic, Node, Express та всі інші пов'язані з цим речі.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Освіта у IT Step Academy спрямована на те, щоб швидко і якісно виховати майбутнього ІТ-фахівця. «Швидко настільки, що останній рік навчання в академії я поєднував з роботою у ІТ-компанії. Як на мене, це значний плюс академії», – говорить випускник.

Порада майбутнім студентам

Бажаю студентам вчитися з натхненням і запалом.

«Усі круті проекти, ідеї, інновації приходили в голову людям, котрі кайфували від того, що вони робили. Починайте роботу над стартапом своєї мрії вже зараз!», – закликає айтішники.

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація