Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Олена Веляник

Graphic Designer/Production у GeeksForLess Careers:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Чому ви обрали саме комп'ютерну графіку та дизайн?
Я ніколи не думала, що колись моє життя закрутиться навкого дизайну, мистецтва та ІТ. Але завжди шукала для себе нові виклики і того разу таким викликом стало ІТ та навчання в Академії. Напевно, неостанню роль зіграла перспективність та переваги роботи в ІТ, які здались мені удже привабливими і я поринула в цю сферу з головою.

Ваші досягнення
Насамперед, найбільшим досягненням є мій досвід після закінчення Академії. Адже в пошуку нових проектів я пропрацювала у 8-и компаніях штатним графічним дизайнером. І знайшла себе цілком і повністюв  дизайні! 
Згодом запустила свою сторінку-портфоліо в Instagram, яка на даний момент теж є місцем роботи. Знайшла себе у справі, якою займаюсь, почавши вивчати її з нуля.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Власне навчання - це найцікавіший етап, адже цей виклик був нелегким і змушував докладати багато сил, але воно того вартує. Практикуючі викладачі, які тренували нас у всіх скілах, не тільки технічний, але й тих, які сприяли особистісним досягненням.

Порада майбутнім студентам

«Головне – працювати і не боятися. Любити те, чим займаєтесь!», – наголошує Олена.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше