Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Олена Веляник

Graphic Designer/Production у GeeksForLess Careers:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Чому ви обрали саме комп'ютерну графіку та дизайн?
Я ніколи не думала, що колись моє життя закрутиться навкого дизайну, мистецтва та ІТ. Але завжди шукала для себе нові виклики і того разу таким викликом стало ІТ та навчання в Академії. Напевно, неостанню роль зіграла перспективність та переваги роботи в ІТ, які здались мені удже привабливими і я поринула в цю сферу з головою.

Ваші досягнення
Насамперед, найбільшим досягненням є мій досвід після закінчення Академії. Адже в пошуку нових проектів я пропрацювала у 8-и компаніях штатним графічним дизайнером. І знайшла себе цілком і повністюв  дизайні! 
Згодом запустила свою сторінку-портфоліо в Instagram, яка на даний момент теж є місцем роботи. Знайшла себе у справі, якою займаюсь, почавши вивчати її з нуля.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Власне навчання - це найцікавіший етап, адже цей виклик був нелегким і змушував докладати багато сил, але воно того вартує. Практикуючі викладачі, які тренували нас у всіх скілах, не тільки технічний, але й тих, які сприяли особистісним досягненням.

Порада майбутнім студентам

«Головне – працювати і не боятися. Любити те, чим займаєтесь!», – наголошує Олена.

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше