Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Дмитро Стародуб

Back-end PHP Developer в K-3 Soft:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

На даний момент я працюю в компанії “K-3 Soft”, яка займається повним циклом web і app розробки для різноманітних індустрій, на посаді Back-end PHP Developer.

Що входить у ваші обов'язки?

Займаюсь проектуванням і розробкою back-end частини сайтів і мобільних додатків. Серед них є crm-системи, telegram-боти, а також велика кількість сайтів різних сфер.

В яких проектах ви брали участь?

Практично всі мої проекти знаходяться під дією NDA (згода про нерозголошення), тому можу лиш сказати, що кожен з них цікавий по своєму, кожен дає розвиток і не дає нудьгувати. 
https://www.linkedin.com/in/dmitriy-starodub-152916141/

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Було безліч цікавих проектів, але одним із найбільш хвилюючих був той, замовниками якого були перші особи держави.

Яку роль в вашому житті відіграла Академія IT Step?

Академія стала відправною точкою і чітким усвідомленнями того, що я рухаюсь у вірному напрямку. Я отримав хороші знання з програмування і основ проектування програм, що дозволило в подальшому обрати свою технологію розробки. Мені дуже пощастило з викладачем (завідуючий кафедрою програмування – Дмитро Барабаш). Він пояснює ТАК, що навіть моя дружина, яка за професією HR, випадково потрапивши на відкриту лекцію Дмитра, зрозуміла, що таке SOLID і для чого він потрібен :)

Що можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Обирайте технологію, до якої у вас лежить душа, а не ринковий цінник. Якщо ви будете щиро любити те, чим займаєтесь, то професіоналізм не змусить довго на себе чекати, а з ним і "приємний" ринковий цінник.
І так, вчіть англійську. Ні, навіть не так. Ось так: ВЧІТЬ АНГЛІЙСЬКУ І ООП! :)

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше