Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Дмитро Буравченко

Level designer, 3D artist, Animator в SubShade:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

В якій компанії ви зараз працюєте?

Я Level designer, 3D artist, Animator в компанії SubShade, яка займається розробкою ігор. Під час захисту диплому, мене помітив HR, і одразу запропонував роботу. Через півтори тижні я влаштувався працювати в компанію, де вже 4 роки задіяний у 2х масштабних проектах.

Що входить у ваші обов'язки?

Розробляю дизайн локацій, 3D графіку, інтерфейс.

Розкажіть про найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Це дві гри, в розробці яких я беру участь. Одна з 2D графікою, друга - 3D. Обидві складні і з великою кількістю рівнів. Випуск планується на 2020 рік. Тут можна переглянути деякі зображення - https://www.artstation.com/daff

Яку роль у вашому житті відіграла Академія?

В Академії я отримав знання та навички у різних напрямках, це допомогло мені при працевлаштуванні і дозволило займатись різними задачами.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Окрім Академії відвідувати різні інтернет ресурси, звідки можна отримувати інформацію, що дозволяє дізнатись в десятки разів більше.
Дивитись якомога більше хороших гайдів на YouTube, як, хто і що робить. Я, на той момент, не дуже цим користувався, але зараз розумію, що це важливо і корисно.

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше