Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Бесь Василина

GlobalLogic - Designer, Usability and Design:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Ваші досягнення

Разом з братом, після закінчення навчання, ми взялись за розробку інді гри для IOS. Імплементація якої закінчилась успіхом і почалась моя кар'єра в UI/UX. Я розробляла дизайн аплікацій на український, швейцарський та американський ринки, у різних напрямках - медіа, медицина, авіа і тд. Це дало мені багато можливостей та зв'язків. Зараз працю в одній з кращих IT компаній Львова - GlobalLogic. Розвиваюсь у всіх напрямках дизайну. Провела презентацію для словацької команди дизайнерів на тему "2D graphics and Game design". 

Навчання у Комп’ютерній Академії

Навчання у Комп’ютерній Академії дало мені поштовх в майбутнє. Коли ти приходш на співбесіду і ошоломлюєш людей своїми знаннями в 3D, анімації, монтажі відео, Autocad, HTML, рекламний дизайн, графіка і багато іншого - це дає тобі можливість відчути себе бажаним працівником. Ти даєш їм зрозуміти, що тобі все під силу і ти справишся з любим завданням.

Поради майбутнім студентам

Моя порада для майбутніх випускиників академії - це не боятись челенджів і розвиватись не тільки в одному напрямку.

Обов'язковим пунком є - англійська мова, вона дає вам більше можливостей і більше відкритих дверей. Адже так ви зможете вийти на закордонний ринок. Бажаю усім успіхів!

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше