Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Бесь Василина

GlobalLogic - Designer, Usability and Design:

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Ваші досягнення

Разом з братом, після закінчення навчання, ми взялись за розробку інді гри для IOS. Імплементація якої закінчилась успіхом і почалась моя кар'єра в UI/UX. Я розробляла дизайн аплікацій на український, швейцарський та американський ринки, у різних напрямках - медіа, медицина, авіа і тд. Це дало мені багато можливостей та зв'язків. Зараз працю в одній з кращих IT компаній Львова - GlobalLogic. Розвиваюсь у всіх напрямках дизайну. Провела презентацію для словацької команди дизайнерів на тему "2D graphics and Game design". 

Навчання у Комп’ютерній Академії

Навчання у Комп’ютерній Академії дало мені поштовх в майбутнє. Коли ти приходш на співбесіду і ошоломлюєш людей своїми знаннями в 3D, анімації, монтажі відео, Autocad, HTML, рекламний дизайн, графіка і багато іншого - це дає тобі можливість відчути себе бажаним працівником. Ти даєш їм зрозуміти, що тобі все під силу і ти справишся з любим завданням.

Поради майбутнім студентам

Моя порада для майбутніх випускиників академії - це не боятись челенджів і розвиватись не тільки в одному напрямку.

Обов'язковим пунком є - англійська мова, вона дає вам більше можливостей і більше відкритих дверей. Адже так ви зможете вийти на закордонний ринок. Бажаю усім успіхів!

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше