Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Березіна Альона

SelfCAD - Art Director, Head Designer, Digital Creator, UI/UX Designer :

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Знала, що це те, чим я хочу займатись і до чого маю здібності.

Чим ви займаєтесь та що входить у ваші обов'язки?

Працюю дизайнером у компанії СелфКАД, займаюсь керуванням проектами з 3Д моделювання та 3Д друку. Відповідальна за маркетингову складову проекту.

Я маю 6+ років досвіду дизайну. Бути дизайнером - це не лише створення малюнків. Це забезпечити робочі рішення, які приносять користь користувачам. Моя робота складається з усіх необхідних кроків. UX: аналіз конкурентів, потік користувачів, інтерв'ю, анкета, особа користувача, карта подорожі клієнта, архітектура інформації, прототип Інтерфейс користувача: спроектуйте прототип високої точності відповідно до торгової марки та стилю

Ваші досягнення

Спорт - це невід’ємна частина життя. Обожнюю подорожі по світу, хочу все побачити і дізнатись багато нового. Люблю до нестями каву та почитати ще трішечки про дизайн та розвиток діджитал світу. Основне хоббі - це моя робота, яка є настільки багатогранною, що я майже досягла того рівня коли можна сказати, що я не працюю жодного дня. Відчуваю себе восьминіжкою тому, що можу виконувати багато задач, маю досвід з багатьох галузей які можу застосовувати у роботі для покращення продукту.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Це був перший та важливий крок в моє сьогодення, і скажу щиро та з вдячністю - в своє портфолію я з легкістю та гордістю можу додати навчання в Академії та курси, які ми проходили.

Поради майбутнім студентам

Подобається ця фраза "Якщо ви не можете виміряти щось, ви не зможете його поліпшити" (Пітер Друкер), тому докладайте зусиль, щоб ваша справа мала вимір і ви мали можливість вдосконалювати. 

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ІТ для дітей

Хочете, щоб дитина розпочала кар’єру в IT? Не обов’язково чекати завершення навчання у школі😉

Детальніше

Набір триває

ІТ-освіта для дітей 7-14 років - це можливість допомогти їм обрати свою професію в майбутньому🧑‍💻 Встигніть забронювати місце в групі!

Детальніше

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності