Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Артур Балабанський

Founder, CTO at TapForce:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Почав цікавитись програмуванням в 5-ому класі, в мене були диски Delphi та Visual Рascal, і з того часу я пробував програмувати. Але навчався я не на технічних напрямках, а обрав міжнародні відносини, економіку та юриспруденцію, які сьогодін теж мені знадобились. Пізніше знову згадав про своє захоплення, яке сьогодні є моєю роботою.

Ваші досягнення та досвід

Понад десять років тому я розпочав свою захоплюючу кар’єру з розробки програмного забезпечення з веб-розробки та програм Flex / Flash. Однак приблизно вісім років тому я закохався в екосистему Apple і перейшов до розробки IOS та Mac OS. Більше того, зараз це стосується і Swift та Apple Watch.

Мій професійний шлях – від Web-розробника до іOS-розробника, і в результаті я співзасновник та CTO в компанії Tap Force. Як iOS developer понад 10 років працював над продуктами в напрямках sales, planning, financial, real estate&entertainment and others для клієнтів США, Європи, Ізраїлю. Успішно завершив більш ніж з десяток проектів. Отримав звання The best freelancer Mobile Development 2016 за версією UpWork.

Я маю досвід роботи з великими компаніями та крихітними стартапами. Я симпатизую стартапам, бо мені подобаються люди, які хочуть змінити світ і готові подолати всі перешкоди для досягнення своєї мети. У великій команді я роблю все можливе, щоб бути найбільш надійною передачею в машині проекту. Я завжди готовий допомогти втілити ідеї в життя, знайти рішення проблеми або створити чудовий проект.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Стало базою мого професійного розвитку і добре пам'ятаю, як думав, що щось буде повністю не корисним, але помилявся.

Порада майбутнім студентам

Якщо ти працюєш над різними проектами - ти постійно розвиваєшся як фахівець. Тому не варто боятись зміни проектів, а варто боятись одного довгорічного.

 

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше