Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Артур Балабанський

Founder, CTO at TapForce

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому ви обрали саме цей напрям і згодом професію?

Почав цікавитись програмуванням в 5-ому класі, в мене були диски Delphi та Visual Рascal, і з того часу я пробував програмувати. Але навчався я не на технічних напрямках, а обрав міжнародні відносини, економіку та юриспруденцію, які сьогодін теж мені знадобились. Пізніше знову згадав про своє захоплення, яке сьогодні є моєю роботою.

Ваші досягнення та досвід

Понад десять років тому я розпочав свою захоплюючу кар’єру з розробки програмного забезпечення з веб-розробки та програм Flex / Flash. Однак приблизно вісім років тому я закохався в екосистему Apple і перейшов до розробки IOS та Mac OS. Більше того, зараз це стосується і Swift та Apple Watch.

Мій професійний шлях – від Web-розробника до іOS-розробника, і в результаті я співзасновник та CTO в компанії Tap Force. Як iOS developer понад 10 років працював над продуктами в напрямках sales, planning, financial, real estate&entertainment and others для клієнтів США, Європи, Ізраїлю. Успішно завершив більш ніж з десяток проектів. Отримав звання The best freelancer Mobile Development 2016 за версією UpWork.

Я маю досвід роботи з великими компаніями та крихітними стартапами. Я симпатизую стартапам, бо мені подобаються люди, які хочуть змінити світ і готові подолати всі перешкоди для досягнення своєї мети. У великій команді я роблю все можливе, щоб бути найбільш надійною передачею в машині проекту. Я завжди готовий допомогти втілити ідеї в життя, знайти рішення проблеми або створити чудовий проект.

Навчання у Комп’ютерній Академії

Стало базою мого професійного розвитку і добре пам'ятаю, як думав, що щось буде повністю не корисним, але помилявся.

Порада майбутнім студентам

Якщо ти працюєш над різними проектами - ти постійно розвиваєшся як фахівець. Тому не варто боятись зміни проектів, а варто боятись одного довгорічного.

 

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація