Чому вибрали саме цю професію?
Коли мені було 14 років, мені було потрібно автоматизувати деякі свої дії. Але на той час я знав тільки, як користуватись cmd і не більше. Я почав читати, як можливо викликати команди автоматично з якогось списку. Тут мені допомогли bat скрипти.
Але, коли я йшов далі тим шляхом, мені стало замало цих можливостей. І тут я почав ознайомлюватись з мовою програмуванням «C». Спробував написати першу програму «Hello world». Та постійно ускладнював собі свої задачі. І тут я зрозумів, що мені бракує якогось наставника, який би мене направив в правильне русло.
Після завершення навчання в школі у мене був вибір: Національний університет «Львівська політехніка» чи Комп’ютерна Академія ШАГ. Все таки мій вибір зупинився на Комп’ютерній Академій — дуже багато було хороших відгуків від родичів та друзів. І я не жалкую про свій вибір.
Навчання в цьому закладі перевершило всі мої сподівання. Досвідчені викладачі, які вміють ділитись власним досвідом та дати відповідь на будь-яке питання. Гарно підібрана програма навчання, найперспективніші технології. Також хотів би відмітити хороший колектив, який завжди допомагав із засвоєнням матеріалу.
Я брав участь у конкурсі «Золотий байт 2015» та посів третє місце у міжнародному фіналі. У цьому є велика заслуга мого викладача, який нашу команду підготував на цей конкурс.
Ваші досягнення
Коли я починав заробляти свої перші гроші, то стартував з freelance. Починав з найпростішого. Потім робив вже складніші речі. В цілому завдання були пов’язані з web - це те, що мені й подобалось. Потім я пішов у напрямок .NET. Там я зрозумів, що ті речі, які робив раніше цілу годину, можна робити за 10 хвилин. Тому мій остаточний вибір є .NET.
Я працював у компанії «Берта» на посаді .net developer. Зараз став працювати на такій же посаді в компанії TEAM International Ukraine.
На даний момент стараюсь бути в тренді нових технологій, слідкую за новинами, намагаюсь не завершувати своє навчання, бо в IT сфері головне — це швидко навчатись чомусь нового.
Поради майбутнім студентам
Студентам раджу ніколи не здаватись. Не зупинятись на власних досягненнях. Читати блоги, новини в ІТ та завжди пробувати щось нове. Бо в ІТ-сфері без розвитку робити нема що!