Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Щотижневі посиденьки з директором IT'S School

Посиденьки з директором! Так, вам не почулося! Запрошуємо на каву з директором приватної інноваційної школи IT’S School Михайлом Зарембою! Якщо ви – батьки школяра, і вам цікаво дізнатися більше про школу нового покоління, з сучасними методиками – запрошуємо до нас разом з дітьми на щотижневі зустрічі!

 

Ви почуєте про цінності IT’S School, дізнаєтеся підходи до навчання, побуваєте на екскурсії школою, за бажання познайомитеся зі вчителями та школярами.

 

Зустрічі відбуватимуться щотижня за таким графіком:

Вівторок 16:00-18:00

Середа 15:00-17:00

 

Ви можете обрати будь-яку зручну для вас годину у цьому часовому проміжку. Для відвідування школи необхідно зареєструватися за посиланням.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєш виш?
Реєструйся на вебінар "Проекти студентів ІТ СТЕП Університету" | 16 липня о 19:00

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація