Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

День з розробником: зустріч з девелоперами ІТ-компаній

Багато хто мріє бути розробниками і працювати в ІТ! Цікава робота, гарна зарплата, великі можливості і перспективи – та чи дійсно все так легко і просто? Ми запросили двох крутих спікерів, які вже багато років працюють в ІТ. Вони поділяться власним досвідом, розкажуть про особливості роботи на посаді девелопера, з якими викликами їм доводиться стикатися.

 

Михайло Щербак – developer в ІТ-компанії DevCom. У сфері ІТ уже 5 років. Має досвід у використанні таких технологій, як  .NET(ASP.net , WebAPI , WCF) , blockchain (Ethereum smart contract development, Solidity. Також у 2018 році посів перше місце у Всеукраїнському чемпіонаті «Золотий байт».

 

Артур Балабанський вже 10 років у сфері ІТ. Його професійний шлях – Web->iOS Development->CTO в компанії Tap Force. Як iOS developer понад 10 років працював над продуктами в напрямках sales, planning, financial, real estate&entertainment and others для клієнтів США, Європи, Ізраїлю. Успішно завершив більш ніж з десяток проектів. Отримав звання The best freelancer Mobile Development 2016 за версією UpWork.

 

 

Михайло та Артур розкажуть усе про роботу розробника:

 

  • Як потрапили в ІТ
  • Особливості роботи на посаді девелопера, з якими викликами доводиться стикатися
  • Що подобається та що дратує у професії
  • Як проходить день типового розробника в ІТ-компанії

 

Чекаємо на вас 16 жовтня о 19:00 в IT Step Academy. Для відвідування заходу потрібно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєш виш?
Реєструйся на вебінар "Проекти студентів ІТ СТЕП Університету" | 16 липня о 19:00

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація