Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Комп'ютерна графіка та дизайн: запрошуємо 11 травня на презентацію напрямку

Хочете займатися дизайном, та не знаєте, куди піти вчитися? Мрієте опанувати творчу професію, однак губитеся у різноманітті курсів? Приходьте на презентацію навчання в IT Step Academy – лідера комп’ютерної освіти! Ми розкажемо, як перетворити ваші здібності і таланти у прибуткову професію!

 

Дизайн – це широке поле можливостей! Створення інтер’єрів, екстер’єрів, меблів, декору, ландшафтного й поліграфічного дизайну – кожен знайде те, що йому до душі. А ще дизайнери створюють 3D-персонажів для відеоігор та мультфільмів.  

 

На презентації ви дізнаєтеся:

  • де працюють дизайнери, скільки заробляють та які їхні можливості в сучасному світі
  • навіщо вивчати історію мистецтв
  • де застосовують 3D-графіку та моделювання
  • чи є у вас шанси стати дизайнером, якщо зараз ваша професія зовсім нетворча
  • особливості навчання, ціна та тривалість курсу
  • переваги навчання в IT Step Academy: чому студенти обирають саме нас

 

Програму представлять наші викладачі – справжні профі своєї справи!

 

Оксана Йориш – керівник напрямку «Комп’ютерна графіка та дизайн», яка працює у сфері дизайну вже 17 років та брала участь у понад 10 міжнародних бієнале.

 

Соломія Атаманчук, яка вже 10 років займається дизайном інтер’єрів та знає все про візуалізацію 3Ds Max, викладає курс з рисунку.

 

Олена Якимова – кандидат мистецтвознавства, працює у цій сфері понад 10 років. Викладає історію мистецтва, теорію дизайну та основи малюнку.

 

У нас вчаться як школярі-старшокласники, так і ті, хто вирішив кардинально змінити свою роботу і життя! Наші студенти – творчі люди від 15 до 55 років. Ви зможете опанувати новий фах, паралельно навчаючись в університеті чи працюючи на роботі. Адже наші заняття у зручний час!

 

Чекаємо вас на презентації курсу «Комп’ютерна графіка та дизайн» 11 травня о 13:30 в IT Step Academy: вул. Замарстинівська, 83а.

Аби ми змогли усіх розмістити з комфортом, просимо вас зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація