Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ШАГ логотип

Я впевнений: дизайнер живе в кожному з нас

ITSTEP Academy

26.02.2019

563 перегляда

Про мотивацію, зміни у житті та навчання в Академії

 

Дмитру – 37 років. Зараз він ще навчається на напрямі «Компютерна графіка та дизайн», але вміло поєднавши навчання та роботу, Дмитро спільно з одногрупниками створив власну дизайн-студію!  Про це, мотивацію, зміни у житті та навчання в Академії ми поспілкувались з Дмитром.

 

Дмитре, розкажи як ти потрапив в Академію і чим займався до цього?

 

Тут краще почати відповідати з кінця! Мій шлях до Академії тривав не один рік. Вже 10 років я працюю керівником західного відділення однієї Київської компанії. За цей час бізнес виріс, але  став не стабільним та перестав викликати впевненість у «завтрашньому дні». Результатом цього стала моя зацікавленість сферою IT, адже я не знаю більш перспективнішої та цікавої сфери для розвитку та роботи.

В процесі пошуку інформації про сфери та напрямки ІТ, я дізнався про презентацію напрямків навчання в Академії. На той момент я схилявся до програмування, і хотів почути спеціалістів галузі і задати їм декілька питань. Проте презентація керівника напряму дизайну Оксани Йориш перекреслила всі мої плани на програмування, і не лишила більше варіантів для роздумів – мені в дизайн.

 

Чому ти вирішив обрати саме дизайн?

 

За останні роки аномального навантаження, я вже і забув,  що мені завжди подобалось щось створювати і пробувати свої сили в різних напрямках мистецтва. Досі не можу точно відповісти, чому не розглядав  дизайн як сферу IT. Одразу після виступу Оксани я вийшов з зали, адже я почув все що мені було необхідно. Якщо я не помиляюсь, це була п’ятниця, а нова група дизайну мала розпочати навчання з понеділка (через три дні).

Я сів в машину, і завмер за кермом в ступорі – я був не готовий, було багато не закритих питань та справ, щоб зараз занурюватись з головою в навчання. Але все відбувалось настільки швидко, що здавалось, що це сама доля підштовхує мене на цей крок.

Рішення було прийняте і лишалось тільки визначитись де і як я буду отримувати нову професію.

 

Чому ти зупинився саме на Академії?

 

У Львові є безліч курсів та навчальних закладів які вчать різним напрямкам дизайну в ІТ, але жоден з них не дає настільки поглибленого навчання як курс Академії. Я розумів, якщо я хочу надалі розвиватись в цьому напрямку, мені потрібне максимум знань. А в курсі Академії були і історія мистецтв, і малювання, і фотографія, і верстка, і типографія.

Не знайшовши навіть приблизних конкурентів курсу ITSTEP, я повернувся в Академію, пройшов  тест, заповнив якісь папери і вже через 2 дні їхав на свої треті перші пари. Мені було 35 років.

 

Чим тобі подобається навчатись тут?   

 

В першу чергу це безліч цікавих нових знайомств. Величезна кількість безкоштовних семінарів, доповідей, майстер-класів, знижок, конкурсів та воркшопів. Світла та позитивна атмосфера в Академії змінила моє ставлення до навчання. Море позитиву від організованих для студентів, активностей: як навчальних, так і розважальних.

 

Розкажи про свої досягнення зараз?

 

Свою кар’єру дизайнера я розпочав в той день коли вперше пішов на пари в академію. Чого досягнув особисто? Основне моє досягнення це те, що я змінився зсередини. Не зважаючи на всі труднощі, я повірив в себе, в свої можливості.  Я, в свою чергу, хочу подякувати всім хто підтримував мене.

Найціннішим здобутком навчання в Академії стали двоє чудових людей, з якими мені пощастило вчитись разом і які підтримали мою ініціативу створити власну партнерську дизайн студію. Користуючись моментом хочу подякувати своїм партнерам, які і надихнули мене. Дякую Оресту Гальчаку та Анні Бурі за віру в мене, в нас, за розуміння, підтримку та за те, що вони стали світлою та теплою частиною мого професійного та особистого життя.

З моменту прийняття рішення про партнерство нами було виконано безліч різноманітних робіт для різних галузей та напрямків підприємництва до бізнесу. Це і розробка концепцій, створення логотипів та айдентики для нових торгових марок та інтернет магазинів, безліч рекламних та інформаційних постерів, флаєрів, візиток, карточок клієнта тощо.

Налагоджені довготривалі партнерські стосунки з декількома фірмами, компаніями та приватними підприємцями України та навіть з Європи. На зарубіжний ринок плануємо виходити в міру  розвантаження процесів навчання, адже це потребує максимальної відповідальності, професійності та багато часу.

Наприкінці хотілося б додати: я впевнений, дизайнер живе в кожному з нас. В комусь більше, в комусь менше, але в кожному. Якщо ви повірите в це, повірите в себе – вас вже ніщо не зможе зупинити.



Автор:

Редакція Академії ITSTEP

Дизайн

Основи графічного дизайну: 10 ключових принципів

10 головних принципів графічного дизайну, які допоможуть вам створювати стильні, зручні та ефективні візуальні рішення для вебу, друку та брендингу | Блог ITSTEP Academy

10 основних принципів графічного дизайну Графічний дизайн - це мистецтво візуальної комунікації, яке поєднує в собі текст, зображення, кольори та форми для передавання інформації або створення певного настрою. Він використовується в різних сферах: від реклами та веб-дизайну до упаковки продуктів і мобільних додатків. Принципи графічного дизайну - це основні правила, які допомагають створювати гармонійні та ефективні візуальні композиції. Без їхнього розуміння навіть найталановитіші художники і дизайнери можуть зіткнутися з проблемам

ШАГ логотип

Програмування

Яка зарплата у QA Engineer в Україні | Скільки заробляє тестувальник

Середні зарплати тестувальників в Україні: порівняння Manual і Automation QA, огляд доходів у великих IT-компаніях і поради, як збільшити свою зарплату | Блог ITSTEP Academy

Зарплата тестувальника в Україні: скільки можна заробити? Тестувальник програмного забезпечення (QA-інженер) - це фахівець, який відповідає за перевірку роботи додатків, пошук помилок і контроль якості продукту. Його основна мета - забезпечити стабільну та безпечну роботу програмних рішень перед їхнім випуском. Професія тестувальника стала особливо популярною завдяки низькому порогу входу. На відміну від розробників, які повинні досконально знати мови програмування, тестувальники можуть почати кар'єру з базового розуміння принципі

ШАГ логотип

Soft-skills

Синдром самозванця в IT - прокачай впевненість для успішної кар'єри

Дізнайтеся, як подолати синдром самозванця, розвинути впевненість і успішно будувати кар'єру в IT з нашим покроковим посібником ▶ Детальніше

Синдром самозванця у програмістів-початківців: перші кроки до впевненості Синдром самозванця (Imposter Phenomenon) - це психологічне явище, за якого людина переконана у власній некомпетентності та в тому, що її успіхи досягнуті випадково. Для програмістів-початківців це може стати серйозною перешкодою на старті кар'єри. В умовах IT-індустрії, що швидко розвивається, почуття невпевненості може негативно позначитися на професійному розвитку, перешкоджаючи прояву ініціативи і руйнуючи мотивацію. Тематика синдрому самозванця особливо актуальна

ШАГ логотип

Програмування

Головні страхи в роботі IT-спеціалістів і способи їх подолання

Як IT-спеціалісти справляються зі страхами в роботі: провал на співбесіді, дедлайни, ретроспективи? Дізнайтеся, як їх подолати та впевнено розвиватися в IT | Блог ITSTEP Київ

Чого бояться IT-фахівці: 8 ключових страхів у роботі, які переслідують розробників та інженерів IT-фахівці працюють у середовищі, що швидко змінюється, де висока відповідальність, жорсткі терміни та постійний потік нових технологій створюють додатковий тиск. Навіть досвідчені розробники та інженери стикаються з тривогами, які можуть впливати на їхню продуктивність, мотивацію та емоційний стан. Страх - це природна реакція людини на невизначеність і можливі ризики. В IT-індустрії він може проявлятися в різних формах: страх припуститися крит

ШАГ логотип

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ІТ для дітей

Хочете, щоб дитина розпочала кар’єру в IT? Не обов’язково чекати завершення навчання у школі😉

Детальніше

Набір триває

ІТ-освіта для дітей 7-14 років - це можливість допомогти їм обрати свою професію в майбутньому🧑‍💻 Встигніть забронювати місце в групі!

Детальніше

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності