Про мотивацію, зміни у житті та навчання в Академії
Дмитру – 37 років. Зараз він ще навчається на напрямі «Комп’ютерна графіка та дизайн», але вміло поєднавши навчання та роботу, Дмитро спільно з одногрупниками створив власну дизайн-студію! Про це, мотивацію, зміни у житті та навчання в Академії ми поспілкувались з Дмитром.
Дмитре, розкажи як ти потрапив в Академію і чим займався до цього?
Тут краще почати відповідати з кінця! Мій шлях до Академії тривав не один рік. Вже 10 років я працюю керівником західного відділення однієї Київської компанії. За цей час бізнес виріс, але став не стабільним та перестав викликати впевненість у «завтрашньому дні». Результатом цього стала моя зацікавленість сферою IT, адже я не знаю більш перспективнішої та цікавої сфери для розвитку та роботи.
В процесі пошуку інформації про сфери та напрямки ІТ, я дізнався про презентацію напрямків навчання в Академії. На той момент я схилявся до програмування, і хотів почути спеціалістів галузі і задати їм декілька питань. Проте презентація керівника напряму дизайну Оксани Йориш перекреслила всі мої плани на програмування, і не лишила більше варіантів для роздумів – мені в дизайн.
Чому ти вирішив обрати саме дизайн?
За останні роки аномального навантаження, я вже і забув, що мені завжди подобалось щось створювати і пробувати свої сили в різних напрямках мистецтва. Досі не можу точно відповісти, чому не розглядав дизайн як сферу IT. Одразу після виступу Оксани я вийшов з зали, адже я почув все що мені було необхідно. Якщо я не помиляюсь, це була п’ятниця, а нова група дизайну мала розпочати навчання з понеділка (через три дні).
Я сів в машину, і завмер за кермом в ступорі – я був не готовий, було багато не закритих питань та справ, щоб зараз занурюватись з головою в навчання. Але все відбувалось настільки швидко, що здавалось, що це сама доля підштовхує мене на цей крок.
Рішення було прийняте і лишалось тільки визначитись де і як я буду отримувати нову професію.
Чому ти зупинився саме на Академії?
У Львові є безліч курсів та навчальних закладів які вчать різним напрямкам дизайну в ІТ, але жоден з них не дає настільки поглибленого навчання як курс Академії. Я розумів, якщо я хочу надалі розвиватись в цьому напрямку, мені потрібне максимум знань. А в курсі Академії були і історія мистецтв, і малювання, і фотографія, і верстка, і типографія.
Не знайшовши навіть приблизних конкурентів курсу ITSTEP, я повернувся в Академію, пройшов тест, заповнив якісь папери і вже через 2 дні їхав на свої треті перші пари. Мені було 35 років.
Чим тобі подобається навчатись тут?
В першу чергу це безліч цікавих нових знайомств. Величезна кількість безкоштовних семінарів, доповідей, майстер-класів, знижок, конкурсів та воркшопів. Світла та позитивна атмосфера в Академії змінила моє ставлення до навчання. Море позитиву від організованих для студентів, активностей: як навчальних, так і розважальних.
Розкажи про свої досягнення зараз?
Свою кар’єру дизайнера я розпочав в той день коли вперше пішов на пари в академію. Чого досягнув особисто? Основне моє досягнення це те, що я змінився зсередини. Не зважаючи на всі труднощі, я повірив в себе, в свої можливості. Я, в свою чергу, хочу подякувати всім хто підтримував мене.
Найціннішим здобутком навчання в Академії стали двоє чудових людей, з якими мені пощастило вчитись разом і які підтримали мою ініціативу створити власну партнерську дизайн студію. Користуючись моментом хочу подякувати своїм партнерам, які і надихнули мене. Дякую Оресту Гальчаку та Анні Бурі за віру в мене, в нас, за розуміння, підтримку та за те, що вони стали світлою та теплою частиною мого професійного та особистого життя.
З моменту прийняття рішення про партнерство нами було виконано безліч різноманітних робіт для різних галузей та напрямків підприємництва до бізнесу. Це і розробка концепцій, створення логотипів та айдентики для нових торгових марок та інтернет магазинів, безліч рекламних та інформаційних постерів, флаєрів, візиток, карточок клієнта тощо.
Налагоджені довготривалі партнерські стосунки з декількома фірмами, компаніями та приватними підприємцями України та навіть з Європи. На зарубіжний ринок плануємо виходити в міру розвантаження процесів навчання, адже це потребує максимальної відповідальності, професійності та багато часу.
Наприкінці хотілося б додати: я впевнений, дизайнер живе в кожному з нас. В комусь більше, в комусь менше, але в кожному. Якщо ви повірите в це, повірите в себе – вас вже ніщо не зможе зупинити.