Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Світлана Васько

Guldmann-Ukraine

Випускник напрямку:

Комп'ютерна графіка та дизайн

"Студент має завжди вибір: вчитися або не вчитися. Якщо обираєте навчання - йдіть до кінця!".

Чому ви обрали саме цю професію?

Творчість завжди була присутня у моєму житті, а  графічний дизайн я обрала як доповнення до своєї професії — модельєра-конструктора. Захотілося вдосконалитися, вивчити графічні програми, і звісно, крокувати з часом, використовувати новинки, які пропонує життя сьогодні.

Ваші досягнення

Найбільшим  досягненням є те, що мені вдалося пройти всі етапи навчання, які приготували для нас в академії. Тому що, етапи навчання були різні: деякі  вдавалися легше, а деякі здавалися просто фантастичними. Був момент,коли ти розумієш, що комп'ютерні програми—це лише інструменти, яким потрібно задавати правильні команди. Але створити, до прикладу, маленький мультфільм—це було неабияке досягнення!

Навчання в IT Step Academy було насиченим і цікавим.

Навчання у Комп’ютерній Академії

За 2,5 роки нам  розкрили стільки життєвих напрямків, на які особисто я ніколи  не звертала увагу. Здається, що вивчаєш лише комп'ютерну програму, але в кінці отримуєш  створений бренд для компанії  зі всякими фішками для клієнтів. Тут переплелися творчість і бізнес, але не на словах, а на ділі. Життя стало цікавішим, ти розглядаєш на вулицях  логотипи і шрифти, аналізуєш рекламні банери, журнали, етикетки,інтер'єри,відеоролики,фото,  знаєш, як створюються сайти і навіть дивишся  мультфільми, бо розумієш, яка це тяжка, кропітка робота. Навчання в Академії — це не просто вивчення програм, а також гарний саморозвиток.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація