Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Орест Хоміцький

Full Stack Engineer at Vodworks

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

«Вчіться бути програмістами, а не просто мови програмування!»

Чому ви обрали саме цю професію?

Професія обрала мене сама ще з дитинства, коли я полюбляв грати у комп'ютерні ігри. Згодом навчання у комп’ютерній академії дало базу знань у web-технологіях, які щодня знаходять своє відображення в моїй роботі.

Ваші досягнення

Досвідчений розробник Javascript з продемонстрованою історією роботи в галузі інформаційних технологій та послуг. Володію HTML, JavaScript, Redux.js, React.js та Node.js. Встиг попрацювати на трьох комерційних проектах, а також на кількох успішних як фрілансер, якими пишаюсь. Кожен проект змінював менета змушував вдосконалюватись, але та база, яку дала Академія стала початком моєї успішної кар'єри сьогодення.

Навчання в Комп'ютерній Академії

Скажу, напевно, найважливішу річ - рішення навчатись в Академії - було найкращим моїм рішенням!

Поради майбутнім студентам

Майбутнім студентам радить: «Вчіться бути програмістами, а не просто мови програмування!».

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація