Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Віктор Чабан

Компанія "Комплекс"

Випускник напрямку:

Мережі та кібербезпека

Майже в кожній фірмі потрібен технічний спеціаліст або консультант. Тому я вважаю, що цей ринок праці досі великий і перспективний та добре оплачуваний.

Чому вибрали саме цю професію?

 

Оскільки не маю схильності до малювання та програмування, але подобається розбиратися у різних ІТ-новинках та технологіях, тому й вирішив спробувати себе саме у адмініструванні. Вже на базовому семестрі я був впевнений в тому, що хочу бути адміном. Хоча виявилось, що знати треба набагато більше ніж я думав до вступу в ШАГ. Наприклад, до навчання в Академії, а саме до практичних заняття з обладнанням Cisco, я навіть не уявляв, що таке «інтелектуальні мережі».

Майже в кожній фірмі потрібен технічний спеціаліст або консультант. Тому я вважаю, що цей ринок праці досі великий і перспективний та добре оплачуваний.

 

Ваші досягнення

 

Завдяки знанням, які я отримав в IT Step Academy, я зміг вирости від звичайного технічного працівника до керівника сервіс-центру компанії.

 

Навчання в IT Step Academy

 

На мій погляд, навчання в IT Step Academy вирізняється викладанням та донесенням інформації до студентів, можливістю безпосередньо спілкуватись з викладачем. На практичних заняттях виконуєш реальні завдання, тобто розв’язуєш ситуації, які трапляються в роботі адміна. Крім цього, ще під час навчання в Академії пройшов сертифікацію та отримав сертифікати Cisco, Microsoft, брав участь у олімпіаді Cisco та Imagine Cup.

 

Поради майбутнім студентам

 

Щодо порад — це «вчитися, вчитися й ще раз вчитися». У цьому переконуєшся щодня. Знання й вміння завжди з тобою. Їх ніхто не забере. Більш реальних, сучасних и системних знань з професії ви не отримаєте у жодному закладі. У подальшому хочу спробувати себе ще і в програмуванні, адже напрям адміністрування розвивається швидкими темпами і знання з програмування також знадобляться.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація