Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Юрій Адамович

Компанія "Берта"

Випускник напрямку:

Мережі та кібербезпека

Чому ви обрали саме цю професію?

 

Поштовхом у виборі подальшої професії було легке освоєння точних дисциплін у школі та зацікавлення електронікою. Перше моє знайомство з технікою відбулось ще в дитинстві, у 10-12 років, коли допомагав батькові при ремонті телевізорів. Після школи вступив і закінчив технічний коледж від НУ “Львівська політехніка” на спеціальності “Ремонт та обслуговування побутової апаратури”. Через деякий час мене взяли на практику в одну фірму, де я працював інженером з виготовлення електронних деталей на друкованих платах.

Проте на практиці студенту багато не платять, тому я підробляв, переставляючи користувачам операційні системи, ставив антивіруси. Розуміючи необхідність розвитку та враховуючи свої незначні навики, я зробив вибір – адміністрування. Напрям адміністрування здається мені перспективним, тому що наданому етапі розвитку нашого суспільства значний вплив має автоматизація виробничого процесу, тому справжні професіонали в галузі ІТ завжди будуть потрібні.

 

Ваші досягнення

 

Одним з найбільших моїх досягнень є те, що я обрав ту спеціальність, до якої мав хист. Закінчив навчання власними силами та розумом. Працюю на великій фірмі за улюбленою спеціальністю, яку обрав — системний адміністратор. Відвідую цікаві курси та семінари, де я можу розвиватись і спілкуватись з розумними людьми та дізнаватись багато нового.

 

Навчання у Комп’ютерній Академії

 

Після закінчення технічного коледжу в мене були сумніви  – чи вступати в НУ «Львівська Політехніка», в якому потрібно або навчатись на денному відділенні — кожного дня відвідувати пари з безліччю не потрібних для моєї спеціальності дисциплін, і де, відповідно, я не зможу вдосконалювати практичні навики. Або навчатись заочно з можливістю практикуватись, звісно, якщо знайду щось за спеціальністю. Хоча малоймовірно це зробити без теоретичних знань та диплому. Адже роботодавці хочуть дипломованих спеціалістів.

Дізнавшись, що мій хороший знайомий навчався в КА ШАГ, я почав більше цікавитись — зібрав потрібну інформацію і зважив всі пріоритети. А пріоритетами було: відсутність неважливих для моєї спеціальності дисциплін та заощадження корисного часу. Здобуття давало можливість вдосконалювати практичні навики і змогу працювати за спеціальністю. І вибір було зроблено.

 

Поради майбутнім студентам

 

Майбутнім студентам я рекомендую вступати за покликанням, оскільки кожна людина вміє щось робити, що виходить найкраще — це талант і наполеглива праця. Мати внутрішній стержень, який укріплюватиметься знаннями, набуватиме форми з допомогою терпіння, заточуватиметься досвідом та зацікавленням у тому що робиш. Тільки в єдності всіх цих елементів можна досягти успіху. І ніколи не стояти на місці, а розвиватись і вдосконалюватись!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація