Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Адам Адамович

TEAM International Ukraine:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому вибрали саме цю професію?

 

Коли мені було 14 років, мені було потрібно автоматизувати деякі свої дії. Але на той час я знав тільки, як користуватись cmd і не більше. Я почав читати, як можливо викликати команди автоматично з якогось списку. Тут мені допомогли bat скрипти.

Але, коли я йшов далі тим шляхом, мені стало замало цих можливостей. І тут я почав ознайомлюватись з мовою програмуванням «C». Спробував написати першу програму «Hello world». Та постійно ускладнював собі свої задачі. І тут я зрозумів, що мені бракує якогось наставника, який би мене направив в правильне русло.

Після завершення навчання в школі у мене був вибір: Національний університет «Львівська політехніка» чи Комп’ютерна Академія ШАГ. Все таки мій вибір зупинився на Комп’ютерній Академій — дуже багато було хороших відгуків від родичів та друзів. І я не жалкую про свій вибір.

Навчання в цьому закладі перевершило всі мої сподівання. Досвідчені викладачі, які вміють ділитись власним досвідом та дати відповідь на будь-яке питання. Гарно підібрана програма навчання, найперспективніші технології. Також хотів би відмітити хороший колектив, який завжди допомагав із засвоєнням матеріалу.

Я брав участь у конкурсі «Золотий байт 2015» та посів третє місце у міжнародному фіналі. У цьому є велика заслуга мого викладача, який нашу команду підготував на цей конкурс.

 

Ваші досягнення

 

Коли я починав заробляти свої перші гроші, то стартував з freelance. Починав з найпростішого. Потім робив вже складніші речі. В цілому завдання були пов’язані з web - це те, що мені й подобалось. Потім я пішов у напрямок .NET. Там я зрозумів, що ті речі, які робив раніше цілу годину, можна робити за 10 хвилин. Тому мій остаточний вибір є .NET.

Я працював у компанії «Берта» на посаді .net developer. Зараз став працювати на такій же посаді в компанії TEAM International Ukraine.

На даний момент стараюсь бути в тренді нових технологій, слідкую за новинами, намагаюсь не завершувати своє навчання, бо в IT сфері головне — це швидко навчатись чомусь нового.

 

Поради майбутнім студентам

 

Студентам раджу ніколи не здаватись. Не зупинятись на власних досягненнях. Читати блоги, новини в ІТ та завжди пробувати щось нове. Бо в ІТ-сфері без розвитку робити нема що!

Літній ІТ-табір

Перетворіть літні канікули на пригоду для вашої дитини до 20 травня за найнижчою ціною

Детальніше

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина із задоволенням йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 12 травня

Детальніше