Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Адам Адамович

TEAM International Ukraine:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

Чому вибрали саме цю професію?

 

Коли мені було 14 років, мені було потрібно автоматизувати деякі свої дії. Але на той час я знав тільки, як користуватись cmd і не більше. Я почав читати, як можливо викликати команди автоматично з якогось списку. Тут мені допомогли bat скрипти.

Але, коли я йшов далі тим шляхом, мені стало замало цих можливостей. І тут я почав ознайомлюватись з мовою програмуванням «C». Спробував написати першу програму «Hello world». Та постійно ускладнював собі свої задачі. І тут я зрозумів, що мені бракує якогось наставника, який би мене направив в правильне русло.

Після завершення навчання в школі у мене був вибір: Національний університет «Львівська політехніка» чи Комп’ютерна Академія ШАГ. Все таки мій вибір зупинився на Комп’ютерній Академій — дуже багато було хороших відгуків від родичів та друзів. І я не жалкую про свій вибір.

Навчання в цьому закладі перевершило всі мої сподівання. Досвідчені викладачі, які вміють ділитись власним досвідом та дати відповідь на будь-яке питання. Гарно підібрана програма навчання, найперспективніші технології. Також хотів би відмітити хороший колектив, який завжди допомагав із засвоєнням матеріалу.

Я брав участь у конкурсі «Золотий байт 2015» та посів третє місце у міжнародному фіналі. У цьому є велика заслуга мого викладача, який нашу команду підготував на цей конкурс.

 

Ваші досягнення

 

Коли я починав заробляти свої перші гроші, то стартував з freelance. Починав з найпростішого. Потім робив вже складніші речі. В цілому завдання були пов’язані з web - це те, що мені й подобалось. Потім я пішов у напрямок .NET. Там я зрозумів, що ті речі, які робив раніше цілу годину, можна робити за 10 хвилин. Тому мій остаточний вибір є .NET.

Я працював у компанії «Берта» на посаді .net developer. Зараз став працювати на такій же посаді в компанії TEAM International Ukraine.

На даний момент стараюсь бути в тренді нових технологій, слідкую за новинами, намагаюсь не завершувати своє навчання, бо в IT сфері головне — це швидко навчатись чомусь нового.

 

Поради майбутнім студентам

 

Студентам раджу ніколи не здаватись. Не зупинятись на власних досягненнях. Читати блоги, новини в ІТ та завжди пробувати щось нове. Бо в ІТ-сфері без розвитку робити нема що!

IT STEP SCHOOL

Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Детальніше

ШК Студент

Забронюй місце на програмах ІТ-освіти для підлітків за зниженою ціною до 30 листопада

Детальніше

ПКО навчання

Старт навчання на програмах професійної комп'ютерної освіти вже 28 листопада

Детальніше

Старт МКА

Забронюй навчання в Малій Комп'ютерній Академії за зниженою ціною до 30 листопада

Детальніше

Знижки ЧП курси

Чорна п’ятниця в IT Step Academy - злови 30% знижки на всі курси

Детальніше

Знижки чп МКА

25% знижки на навчання в Малій Комп'ютерній Академії у Чорну П'ятницю

Детальніше

Знижки ЧП табір

Чорна п’ятниця у IT Step - отримай 15% знижки на зимовий ІТ-табір

Детальніше