Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Чому батьки обирають для своїх дітей IT’s School

Приватна освіта стає все більш популярною в Україні і, зокрема, у Львові. Та часто довкола таких шкіл точиться багато міфів. Деякі батьки все ж готові віддати дитину до закладу іншого формату, але піддаються сумнівам: чи дійсно освіта буде якісною, чи отримає випускник атестат державного зразка, чи не витратять вони даремно гроші тощо.

 

З усіма цими упередженнями стикалася і школа нового покоління IT’S School. Та вже навіть впродовж першого навчального семестру і школярі, і їхні батьки переконалися: побоювання виявилися даремними.

 

Ми поспілкувалися з батьками учнів IT’S School, аби дізнатися їхні враження про навчання у школі. Далі – пряма мова.

 

Мама дев’ятикласниці Софії Надія Рогозіна:

 

«Насправді наші експерименти з освітою тривають з першого класу. Ми багато переїжджали, дитина переходила в різні школи. А останній рік перед навчанням в IT’S School вона була на домашньому навчанні. Адже коли ми переїхали до Львова, на той час я не знайшла школи, куди я була готова віддати свою доньку.

 

Я шукала школу, де не будуть гнатися за оцінками, але дадуть дітям розуміння, що навчатися – це класно. Адже навчання має привести у майбутньому до певного результату.

 

Мені дуже сподобалося, що школа IT’S School це декларує. Спочатку ми переживали, чи школа дійсно буде такою, якою її описували. Тому донька не пішла сюди 1 вересня. Але згодом, за рекомендаціями друзів, ми вирішили долучитися на навчання на другий семестр. І наразі ні я, ні донька не шкодуємо і задоволені.  

Адаптація  дитини у школі пройшла без проблем. Нам запропонували класний досвід – походити на уроки три дні до канікул, «влитися» в колектив, зрозуміти систему навчання. Мені одразу сподобалося, що з боку вчителів є достатня кількість уваги, від новачка спочатку не вимагають дуже високого рівня. Навпаки, аналізують, що вміє і знає дитина, а що потрібно «підтягнути» і де докласти більше зусиль.

 

У перший тиждень навчання донька щодня надсилала повідомлення. І коли вона написала: «У нас була хімія, і я все зрозуміла вперше в житті», це, вважаю, дуже круто!».

 

Софія:

 

«З викладачами й однокласниками я знайшла спільну мову дуже швидко. Щодо навчання, особисто мені чи не вдвічі легше, що уроки проходять парами. Здається, що вони навіть минають швидше, та і домашніх завдань тоді виходить менше. Найбільше я люблю історію та біологію. Ще також подобаються уроки іспанської мови, у нас там дуже весело».

 

Тато п’ятикласника Дениса Максим Давидов:

 

«Наш син вчився в іншій школі. І в якийсь момент Денис припинив туди ходити. Він щоразу вигадував різні причини: болить голова, не виспався. Це тривало три тижні. Ми вирішили, що далі так тривати не може, силою відвели дитину до школи. Але це був дуже невдалий експеримент і, вочевидь, вдруге ми вже не змогли би його повторити. Тому вирішили шукати приватну школу, яка відрізнялася б від попередньої.

У своєму дитинстві я теж кілька разів змінив школу, бо постійно хотілося навчатися у кращому закладі. Тому завжди потрібно дослухатися до дитини: чи їй комфортно вчитися, чи отримуєте ви від навчання бажаний результат. Якщо у дитини очі згасають і вона не отримує задоволення від навчання, то варто задуматися над тим, щоб змінити місце навчання.

 

Денис:

 

«У попередній школі мені не подобалося нічого: ні вчителі, ні їжа в їдальні, ні навчання. Тут, в IT’s School, я досить швидко подружився з однокласниками і мені все подобається, особливо уроки математики».

 

Мама семикласника Матвія Ольга Бартиш:

 

«У моїй родині ніхто ніколи не вчився у приватній школі. Ми з чоловіком теж довго не були готові до платного шкільного навчання. Треба було спершу спробувати багато різних варіантів, щоб аж в 7 класі наважитись на це. До того в старшого сина були три звичайні школи, потім три роки дистанційного навчання, екстернату. І кожного разу, як думали про приватну школу, то завжди вагалися: «Та ні, стільки платити за школу?! Воно не вартує». Але зараз розуміємо, що вартує! Ще й як вартує!

 

Цікаво, що платити за садочок вже давно було звичним для нас! Дивна схема виходила: садочок – так, університет – так, школа – ні. Зараз же все навпаки: молодших дітей перевели до державного садка, а старшому дали найбільше, що можемо на даний час. І бачимо велику віддачу. Ні, він не здивував нас своїми успіхами в навчанні, але ми й не мали особливих сподівань. Однак той інтерес , який Матвій раптом почав проявляти до самого процесу навчання – оце дивина.

Чого лише вартує те, що син:

 

 • не боїться підійти до вчителя і попросити перездати предмет на кращу оцінку, а вчитель завжди відгукується на таке
 • не стидається помилятись
 • не має потреби списувати (для чого, якщо можна перездати?)
 • не дуже переймається гіршими оцінками з одних предметів, бо є кращі оцінки з інших
 • радо залишається після уроків на численні круті гуртки (арт, драматичний, бізнес, speaking club, 3D-моделювання)
 • бере участь в різних активностях школи. Приміром, одного разу  їхній клас представляв еко-проєкт і Матвій там модель – демонстрував еко-одяг, сконструйований учнями.

 

А ще Матвій сказав, що дуже хоче заробляти у комп’ютерній грі Fortnite і самому оплачувати собі навчання».

 

Чим же школа подобається і учням, і батькам? А тим, що в IT’s School:

 

 • Дружня атмосфера і невеликі класи
 • Планшет замість підручників
 • ІТ у навчанні: 3D-принтер, VR-окуляри та інше
 • Дві іноземні, в тому числі і з носієм мови. Мову вивчаємо не за класами, а за рівнем знань
 • Відсутність домашніх завдань, бо діти роблять їх у школі
 • Цікаве навчання, проєктна робота
 • Гуртки після обіду – 3D-моделювання, драматичний, арт-гурток, секція робототехніки, MediaLab, гурток з дизайну та інші!

 

Нагадаємо, що у школі нового покоління IT’s School триває набір на навчання учнів 5-11 класів! Якщо у  вас є питання щодо навчання, запрошуємо на посиденьки з директором школи, які відбуваються кілька разів на тиждень. На час карантину це відбувається в онлайн-режимі. Деталі та реєстрація за посиланням. Крім того, 5 квітня відбудеться День відкритих дверей у формі онлайн-презентації. Реєстрація за посиланням.

Замовити зворотній дзвінок
IT STEP SCHOOL
Ви мрієте, щоб ваша дитина з усмішкою йшла на уроки? Якщо відповідь ТАК - IT’S SCHOOL саме для вас!?

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація