Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Start in IT 2019: безкоштовна конференція для тих, хто хоче працювати в ІТ

У Львові відбудеться конференція Start in IT 2019  для тих, хто бажає почати працювати в ІТ-сфері. Це масштабний захід, який охопить 22 найбільших міста України. Участь у конференції безкоштовна.

 

Організатором Start in IT 2019 є IT Step Academy, яка вже 20 років надає освітні послуги у сфері ІТ. Це перша масштабна Всеукраїнська конференція для тих, хто хоче працювати у галузі інформаційних технологій, але не знає, з чого почати. Start in IT 2019 в Україні – це понад 200 спікерів та 18000 гостей!

 

Учасники конференції зможуть зануритися в IT, познайомитися з відомими спікерами, поспілкуватися з професіоналами найбільших IT-компаній і дізнатися умови навчання у провідних освітніх центрах країни.

 

Зокрема, на конференції будуть такі цікаві теми:

  • Як гуманітарію знайти себе в ІТ
  • Перша робота в ІТ: де і як шукати
  • Як скласти резюме «на мільйон» і вигідно «продати» себе компанії
  • Як тримати work-life баланс та ін.

 

Крім того, поговоримо про розвиток стартапів, а також про те, як краще здобувати ІТ-освіту: в університетах, на курсах чи вдома онлайн.

 

Конференція Start in IT 2019 відбудеться  23 листопада у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Захід триватиме з 10:00 до 18:00. Вхід вільний.

 

Деталі в організаторів за  тел. (067) 557-87-06 та на сайті.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєш виш?
Реєструйся на вебінар "Проекти студентів ІТ СТЕП Університету" | 16 липня о 19:00

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація