Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Люди і спеціальності в українському GameDev: зустріч з розробником ігор

Розробка ігор – сфера певною мірою творча і неймовірно цікава! Наш спікер – Назар Чепіль, який працює на посаді 3d art leader on Stepico games.

 

Він закінчив Академію мистецтв, проте любов до технологій привела його в ІТ-галузь, дозволивши поєднати корисне з приємним. Вважає, що геймдев – це чудовий спосіб поєднати хобі і роботу".

 

Назар Чепіль був розробником комп’ютерної гри, яка мала неабиякий успіх та понад мільйон завантажень і стала найкращою грою у Кореї в 2014 році!

 

Під час зустрічі Назар розповість:

  • Що таке GameDev
  • Які спеціалісти працюють над розробкою ігор
  • Етапи створення ігор
  • Як стати розробником ігор та якими навичками потрібно володіти

 

Чекаємо на вас у четвер, 17 жовтня, 19:00, в IT Step Academy (вул. Замарстинівська, 83а). Для відвідування заходу потрібно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація