Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Зустріч з викладачем курсу «Розробка та просування web-проектів»

Хочете навчиться створювати сайт з нуля, отримувати на нього якісний трафік і утримувати його в ТОПі пошукових систем? Тоді навчання на курсі «Розробка та просування web-проектів»! Це один з найзатребуваніших ІТ-напрямків сьогодні!

 

Чекаємо на вас у середу, 18 вересня, о 18:30 на зустрічі з викладачем напрямку Русланом Гумінським! Ви зможете дізнатися усе, що вас цікавить про розробку web-проектів, а також особливості навчання на цьому курсі в IT Step Academy.

 

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації за посиланням

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація