Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Львів чекає на YouthSpeak Forum

YouthSpeak Forum Lviv 2019 рве кордони і вже втретє збирає своїх прихильників у Львові»! Це одноденний захід для молоді, який об'єднає громадський, державний та бізнес-сектори. Студенти IT Step Academy мають промокод на знижку 20%!

 

Такі надихаючі спікери, як Ярослав Заблоцький, Кріс Косик, Мартин Ковалко, Ярослав Руцишин та Андрій Мочурад поділяться своїми історіями успіху, розкажуть, чому невдачі працюють краще та з чого починати реалізацію мрії!

 

На панельній дискусії послухаємо про неформальну освіту, які якості в громадському, державному та бізнес-секторах цінують найбільше під час працевлаштування та про перспективи українського ринку праці.

 

Про це говоритимуть представники:

  • Української Академії Лідерства
  • Міжнародної мережі компаній PwC
  • Інституту міста
  • Міжнародної організації AIESEC в Україні

 

На воркшопах виступатимуть:

  • Марта Пастернак - гуру у сфері маркетингу
  • Роман Дерега - спеціаліст з продаючих презентацій та публічних виступів

 

Хіба ти можеш пропустити таке дійство?  

Заходь на сайт, читай детальніше та купуй квиток зі знижкою 20% за промокодом IT_STEP_ACADEMY

Форум пройде у четвер, 24 жовтня, у львівському готелі «Соната». Усі деталі щодо часу, програми, спікерів – на сайті форуму за посиланням

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація