Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Посвята першокурсників ІТ СТЕП Університету 2020

14 вересня 2020 року відбувся урочистий захід посвяти першокурсників ІТ СТЕП Університету.

Традиційно на урочистість, окрім нових студентів, ми запросили гостей: представників влади, IT-індустрії. Батьки та викладачі цьогоріч долучилися у режимі онлайн.

Гасло цьогорічної посвяти студентів — «IT`S YOUR TIME». Чому обрали такий меседж було висвітлено спікерами під час привітань та настанов.

Зустріч розпочали першокурсники Задолинна Ольга та Синейко Володимир. Вони першими цього року подали документи для вступу в університет. Окрім того, Володимир є випускником програми доуніверситетської підготовки ІТ СТЕП Університету:

Ольга Задолинна: “ Я дуже рада, що стала студенткою ІТ СТЕП Університету, адже це була моя ціль останні півроку. ІТ СТЕП Університет – це сучасність, розвиток, нові можливості для кожного з нас і я впевнена, що по закінченню, кожен з нас стане справжнім професіоналом своєї справи”.

Синейко Володимир: Я себе вважаю “ветераном ІТ СТЕП” 🙂 , оскільки розпочинав з академії, далі продовжив навчання на доуніверситетській підготовці IT СТЕП Університету. Чекав, коли настане той день, аби подати заявку на прийом. Тут очевидно, що я не сумнівався, куди саме буду вступати”.

Ректор ІТ СТЕП Університету Віктор Волошин звернувся до першокурсників з вітальним словом :

Хочу сьогодні побажати, перш за все – мрійте, мрійте і мрії збуваються. Я вам хочу побажати сьогодні бути відкритими до спілкування, адже під час навчання в університеті, напевно одне з найбільшого, що ви можете досягнути – це мати тих друзів, з якими ви, з часом, будете радитися, будете йти впродовж усього свого життя. Я вам бажаю навчитися тут формувати рішення, а на сьогоднішній день ми маємо дуже багато нестандартних ситуацій і ці рішення мають бути надзвичайно ефективні.  Бажаю успіхів, щасливої дороги!

Свої дружні настанови щодо можливостей, які відкриваються у кооперації університету та ІТ-індустрії, висловив Степан Веселовський, виконавчий директор Асоціації “Львівський Кластер Інформаційних Технологій та Бізнес-Послуг”. 

Ви повинні постійно бігти, тому що світ змінюється дуже швидко. Якщо ви не біжите, якщо ви не працюєте над собою, то ви залишаєтесь позаду і немає нікому пожалітись”. Далі Степан Веселовський наголосив про важливість здобування міжнародного контексту і додав декілька суттєвих порад: “Не бійтеся помилок! “Косяки” – це синяки на тілі, які нам нагадують про те що ми зробили щось не так, це наш досвід, тому , друзі, не бійтеся косячити. Пробуйте, робіть проекти, проекти з командою, робіть нові проекти, падайте і піднімайтеся”.

“Завжди старайтеся шукати собі менторів, не просто викладачів, тому що не кожен викладач може бути для вас ментором. І це набагато ефективніше працює, будуйте відносини. Я бажаю вам всього найкращого, будьте професіоналами!”

З вітальним словом до студентів-першокурсників звернувся по відеозв’язку Ярослав Любінець – TOP-партнер IT Степ Університету, голова ради директорів компанії SoftServe. Він дав важливі настанови для першокурсників: 

Дорогі студенти, викладачі, батьки прийміть мої щирі привітанні в цей важливий день у вашому житті. Я зараз хочу звернутись насамперед до першокурсників. Ви тільки що зробили особливий крок в своєму житті, ви вступили в світ ІТ. І навіть якщо ви ще невпевнені, що ви хочете робити в житті, чим хочете займатися, будьте певні в ІТ ви знайдете можливість відкрити свої найрізноманітніші таланти та здібності. А зараз пам’ятайте, що університет створює для вас середовище, допомагає здобувати знання, але ваш успіх, у ваших руках, тому буквально з першого дня проявіть  проактивність, наполегливість, сфокусованість в здобуванні знань, вмінні працювати в команді як з своїми товаришами, так і з викладачами. Я хочу побажати вам прекрасних моментів в студентському житті, швидкого прогресу, професійного розвитку та майбутніх успіхів в ІТ!” – побажав Ярослав Любінець.

Серед першокурсників ІТ СТЕП Університету є випускники програми доуніверситетської підготовки. ІТ СТЕП Університет активно розвиває даний напрям підготовки, який розроблений спеціально для учнів 9-11 класів. Метою навчальної програми доуніверситетської підготовки є формування базових професійних навичок в ІТ-сфері та особистий розвиток, так звані софтскіли. Студенти вчаться критично мислити, креативити, працювати в команді та ефективно комунікувати, а також розширюють загальний світогляд.

Також серед шановних гостей був представлений Сергій Щербак – голова Львівського РД Юніту, EPAM:

Дуже приємно вас вітати з такою важливою подією у вашому житті, як перший крок. Ви зараз в одному з найкращих університетів України по підготовці айтішників, по підготовці тих людей, які далі будуть формувати потенціал нашої країни на світовому ринку.  Це ви – майбутні фахівці, це ви – майбутні люди, які будуть презентувати нас у світі” .

З вітальним словом до студентів-першокурсників звернувся по відеозв’язку також заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко:

“Я маю велику честь, привітати вас з початком навчального року. Початок – це завжди можливість, можливість створити щось нове, поставити високу амбітну ціль. Тому бажаю щоб у вас такі цілі у такому амбітному виші були, щоб ви їх творили. Пам’ятайте, що біля вас є хороші потужні викладачі, які мають дуже цікавий досвід, тому дуже вам раджу використовувати їх по максимому.  Проведіть цей час у здобутті знань, із знайомствами, в хорошому настрою і добрій, хорошій атмосфері. Успішного вам навчального року. З початком!“ 

Також з вітальним словом до студентів виступив Микола Воронін – керівник напряму Digital дизайн та викладач ІТ СТЕП Університету, засновник та арт-директор Voronin Design Studio, який відмітив важливі аспекти слогана події.

“Стосовно слогану, звісно я вам скажу, що це саме ваш час будувати себе, це вас час розвиватися, це ваш час навчатися. Ми разом з нашою командою зробимо все, щоб ваші знання були найкращі, техніки найактуальніші, і максимально багато практик, стажування в різноманітних ІТ-компаніях, студіях і тд. Тому зі всією радістю вітаю вас, вітаю вас в ІТ сфері, вітаю вас на першому курсі, і нехай все буде “Wow!” – звернувся до студентів Микола Воронін.

На завершення урочистої частини Посвяти студентів ректор ІТ СТЕП Університету подякував гостям за кооперацію та звернувся до студентів:

Я бажаю вам сьогодні зробити собі ті обіцянки, через які ви можете пройти і з часом прозвітуватися перед собою, а все це ви зможете зробити у ІТ СТЕП Університеті. Я вам бажаю разом з нами будувати цей університет, тому що ви маєте стати повноцінною складовою. Я вам бажаю повноцінно нести звання студента ІТ СТЕП Університеті, а з часом з ще більшою гордістю нести звання випускника ІТ СТЕП Університеті. Дякую всім!

Детальніше про умови вступу та правила прийому в IT STEP University можна дізнатися за телефонами:

Замовити зворотній дзвінок
Набір в МКА!
Мала Комп’ютерна Академія дає знання для успішного майбутнього! Старт навчання 13 листопада
Підняття цін
Вже 1️⃣5️⃣ жовтня зростає вартість навчання

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація