Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Осінній пленер у Карпатах для студентів-дизайнерів

У жовтні відбудеться пленер для студентів, що навчаються на дизайні! Цього разу вирушаємо у мальовниче село Плав’я, що у Сколівському районі.

 

Пленер – це живопис просто неба. Тому ми недаремно обираємо мальовничі локації серед Карпатських гір! Беремо мольберти, фарби, пензлики – і вирушаємо на кілька днів черпати натхнення у природи. Під керівництвом досвідчених викладачів – Оксани Йориш, Соломії Атаманчук, Олександри Шенгери та Олени Якимової – будемо створювати шедеври живопису і рисунку!

 

Важливо – любити і вміти малювати! Адже з робіт, які ми створимо під час пленеру, потім організуємо виставку, а також благодійний аукціон! Звісно, будемо не лише малювати, а й весело відпочивати!

 

ПРОЖИВАННЯ

 

Житимемо у «Панській садибі» у котеджах. На території є колиба, сауна, альтанка з мангалом. Неподалік (3 км) знаходиться витяг на гору.

 

КОЛИ?

 

25-27 жовтня. Їдемо автомобілями! Виїзд у п’ятницю, 25 жовтня, о 08:00 від ТРЦ King Cross Leopolis. Повернення до Львова – у неділю, 27 жовтня, увечері, орієнтовно о 16:00.

 

ВАРТІСТЬ

 

850 грн (проживання за дві ночі, доїзд автомобілями, вечері). Сніданок та обід плануємо самостійно. (на місці є кухня і все необхідне).

 

Для участі у пленері необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.

 

Кількість місць обмежена! Місце вважається заброньованим після реєстрації та проведення оплати (або внесення завдатку). Оплата у відділі маркетингу (106 кабінет).

 

* поїздка тільки для повнолітніх!

Замовити зворотній дзвінок
Обираєш виш?
Реєструйся на вебінар "Проекти студентів ІТ СТЕП Університету" | 16 липня о 19:00

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація