Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

«Здобуті знання мені точно знадобляться, навіть якщо не піду в ІТ», – випускниця Junior IT Step

У Junior IT Step Acаdemy відсвяткували випускний студентів, які навчалися тут протягом п’яти років. За цей час вони вивчали багато різних цікавих предметів, знайомлячись з різними сферами ІТ-галузі. Випускники поділилися враженнями про навчання у Малій Комп’ютерній Академії.

 

 

Олексій:

«Мені в академії дуже сподобалися викладачі і їхнє ставлення до студентів. Воно зовсім не таке, як в загальній школі, тут ставляться дружньо. З предметів, які ми тут вивчали, найцікавішим для мене були Java Script і CMS, розробка сайтів. У майбутньому планую займатися цим».

 

 

Марта:

«Найбільше цікавим було вивчати 3D Max та Іnnovative technologies. Загалом мені сподобалося тут навчатися. Думаю, ці знання мені ще знадобляться, хоча я не планую пов’язувати життя  з ІТ-галуззю».

 

 

Данило:

«Вчитися тут було цікаво. Найлегше мені вдавалося програмування, тому що там завдання на логіку. А от найважчим було моделювання. Про майбутню професію ще не задумувався. Але, мабуть, пов’яжу її з ІТ».

 

 

Вітаємо випускників Junior IT Step Acаdemy і бажаємо їм обрати цікаву професію у майбутньому!

 

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація