Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

«Здобуті знання мені точно знадобляться, навіть якщо не піду в ІТ», – випускниця Junior IT Step

У Junior IT Step Acаdemy відсвяткували випускний студентів, які навчалися тут протягом п’яти років. За цей час вони вивчали багато різних цікавих предметів, знайомлячись з різними сферами ІТ-галузі. Випускники поділилися враженнями про навчання у Малій Комп’ютерній Академії.

 

 

Олексій:

«Мені в академії дуже сподобалися викладачі і їхнє ставлення до студентів. Воно зовсім не таке, як в загальній школі, тут ставляться дружньо. З предметів, які ми тут вивчали, найцікавішим для мене були Java Script і CMS, розробка сайтів. У майбутньому планую займатися цим».

 

 

Марта:

«Найбільше цікавим було вивчати 3D Max та Іnnovative technologies. Загалом мені сподобалося тут навчатися. Думаю, ці знання мені ще знадобляться, хоча я не планую пов’язувати життя  з ІТ-галуззю».

 

 

Данило:

«Вчитися тут було цікаво. Найлегше мені вдавалося програмування, тому що там завдання на логіку. А от найважчим було моделювання. Про майбутню професію ще не задумувався. Але, мабуть, пов’яжу її з ІТ».

 

 

Вітаємо випускників Junior IT Step Acаdemy і бажаємо їм обрати цікаву професію у майбутньому!

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація