Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

«Академія дає знання, але самому теж треба докладати зусиль для свого розвитку», – випускник Junior IT Step Acаdemy

У Junior IT Step Acаdemy відсвяткували випускний двох груп студентів. Вони навчалися тут кілька років, отримуючи цікавий досвід та нові знання.

Випускників привітали з завершенням навчання та вручили кожному сертифікати. У свою чергу, вони також поділилися враженнями про навчання у Малій Комп’ютерній Академії.

Андріан:

«Навчання в Академії і викладачі мені сподобалися! Найбільше подобалося вивчати Photoshop. Тепер це мені допомагає заробляти гроші, адже я вже працюю. Академія дає певні знання, але потрібно і самому докладати зусиль, щоб далі розвиватися. Завжди є, куди рости! В Академії для цього сприятливі умови. Щодо професії, то я обрав економіку. Однак дизайн, робота з Photoshop лишається моїм хобі».

Остап:

«Мені було дуже цікаво вчитися в Junior IT Step Acаdemy. Після школи я одразу біг на пари в Академію. Якось непомітно пролетіло три роки і зараз мені трохи шкода, що навчання тут вже закінчилося. Найбільше я любив працювати з HTML, 3D-Max, Illustrator, Photoshoop. А от найважче давалися Java Script, C++, хоч і це я осилив. На майбутнє думаю піти вчитися у напрямку дизайну».

Віталій:

«Найбільше мені сподобалося і давалося найлегше 3D-моделювання. А найважче було вчити мову С++. Про майбутню професію ще не задумувався. Але, скоріш за все, це буде пов’язано з ІТ-сферою».

Олександр:

«Мені за три роки сподобалося все! Як на мене, найцікавішим було вивчати основи адміністрування, а от найважчим – мови програмування. Про майбутній фах ще думаю, але приваблює сфера моделювання».

Вітаємо випускників Junior IT Step Acаdemy і бажаємо їм обрати цікаву професію у майбутньому!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація