Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Запрошуємо дітей 7-8 років на безкоштовні пробні уроки з робототехніки

Запрошуємо дітей 7-8 років до Малої Комп’ютерної Академії на безкоштовні пробні уроки! Дітей очікують цікаві заняття з робототехніки.

У Малій Комп’ютерній Академії (Junior IT Step Acаdemy ) навчаються діти до 14 років. Зараз за численними проханнями батьків ми відкриваємо групу для найменших – від 7 років! Навчання в Академії – це можливість для школяра познайомитися краще зі світом ІТ та розвинути корисні навички. Адже за цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше.

Тому Junior IT Step Acаdemy – це можливість для Вашої дитини:

- поринути в атмосферу інформаційних технологій

- спробувати себе у різноманітних галузях ІТ

- розвинути в собі лідерські навички

- навчитися працювати у команді й стати більш впевненою у собі

 

Пробні заняття з робототехніки відбуватимуться по середах о 16:30.

Перший урок – 27 березня.

 

Для відвідування необхідно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація