Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Студенти курсу з SEO мають змогу навчатися на потужному програмному забезпеченні від Netpeak Software

Сьогодні можна з упевненістю сказати: SEO-спеціалісти посідають високі місця у рейтингу сучасних професій. Тому курс «Інтернет-маркетинг. Спецкурс із SEO та SMM: пошукова оптимізація та просування в соцмережах» є дуже затребуваним.

Студенти курсів з інтернет-маркетингу в IT Step Academy мають змогу навчатися на найпотужнішому програмному забезпеченні для інтернет-маркетологів. Це можливо завдяки співпраці IT Step Academy з компанією Netpeak Software, яка безкоштовно надає програмне забезпечення.

Зокрема, інструмент Netpeak Spider — це десктопний інструмент для SEO-аудиту, швидкого пошуку помилок, системного аналізу. Він допомагає перевіряти понад 50 основних SEO-параметрів, виявляти більш ніж 60 ключових помилок внутрішньої оптимізації та працювати з великими сайтами.

Інструмент Netpeak Checker використовується для парсингу пошукової видачі й агрегації даних із топових SEO-сервісів  для масового аналізу і порівняння сайтів. Netpeak Checker допоможе перевірити велику кількість URL за 1 000+ параметрами, оцінити якість майданчиків для розміщення посилань, аналізувати стратегії просування конкурентів та багато іншого.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація