Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Секретна лабораторія X-Lab: розпочинаємо набір дітей 8-14 років

Усі батьки бажають для своєї дитини лише найкращого. Уявіть, що ваша дитина почала вчитися краще і з задоволенням, їй стало легко виступати на публіці, домашні завдання більше не лякають, а запам’ятати за кілька хвилин півсотні  слів англійською чи помножити без калькулятора тризначні числа – взагалі не проблема.

Усьому цьому можна навчитися у секретній лабораторії X-Lab в IT Step Academy. Заняття стартують 16 квітня!

Чому це необхідно вашій дитині?

Ми навчимо вашу дитину швидко запам’ятовувати великі обсяги інформації, розвивати уяву та творче мислення, вирішувати логічні задачі та розвивати особистісні навички. Усі ці якості потрібні для успішного майбутнього, тож почніть готуватися до нього вже зараз! Та головне – у нас це відбувається не з примусу, а з задоволенням!

Ми впевнені, що кожна дитина має великий потенціал. Тому склали нашу програму таким чином, щоб максимально розкрити всі сторони особистості дитини.

Під час занять X-Lab діти дізнаються, як:

- Легко запам’ятовувати нові обличчя та імена

- Розпоряджатися часом та виконувати все заплановане

- Швидко запам’ятати мовні, математичні, музичні, дорожні знаки, позначки  на побутових приладах, бирках на одязі тощо

- Вивчити країни та валюти світу, історичні дати та складні географічні назви

- Працювати з текстами та великими обсягами інформації

Ми охопимо різноманітні сфери: географію, історію, економіку, математику, мистецтво, музику, спорт, науку! Заняття проходять інтерактивно, у формі ігор. Усі знання та техніки ми відразу застосовуємо на уроках.

Усього за рік відвідування X-Lab ваша дитина зможе:

- Читати у 5 разів швидше

- Запам’ятовувати до 50 іноземних слів за 5 хвилин

- Легко вирішувати математичні та логічні задачі

- Критично мислити та відстоювати свою точку зору

- Без труднощів виступати на публіці

- Керувати своїм часом і перетворювати мрії у цілі

- Витрачати на домашні завдання в 2-3 рази менше часу

- Швидко і ефективно вчити іноземні мови

Цим навичкам не вчать у школі, хоча вони точно знадобляться у житті! Програма X-Lab розроблена фахівцями лише для IT Step Academy. Запрошуємо дітей 8-14 років! Щоб дізнатися детальнішу інформацію або записатися на безкоштовну консультацію, перейдіть за посиланням.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація