Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Безкоштовні пробні уроки у Junior IT Step Acаdemy для дітей 7-8 років

Запрошуємо дітей 7-8 років та їхніх батьків до Малої комп’ютерної Академії! Ми розкажемо Вам про усі переваги навчання, а Ваші діти зможуть одразу взяти участь у безкоштовних пробних уроках!

У Малій Комп’ютерній Академії навчаються діти до 14 років. Зараз за численними проханнями батьків ми відкриваємо групу для найменших – від 7 років! Навчання в Академії – це як тест-драйв в ІТ-індустрії. Адже за цей час дитина зможе визначитися з тим, яка галузь індустрії їй подобається найбільше.

Тому ми запрошуємо завітати до нас у Junior IT Step Acаdemy. Адже це – можливість поринути в атмосферу інформаційних технологій, на власні очі побачити сучасні і комфортні аудиторії, поспілкуватися з викладачами, а також отримати інформацію про програму та графік навчання.

Дітей очікують пробні уроки з:

- робототехніки

- блогерства на YouTube

- моделювання 3D-світу

- програмування на Scratch

 

Тим часом батьки зможуть отримати вичерпну інформацію про навчання у Junior IT Step Acаdemy.  У них буде можливість поспілкуватися з викладачами і отримати відповіді на питання, які їх цікавлять. 

 

У програмі заходу:

- Презентація навчальної програми

- Особливості навчання та знайомство з викладачами

- Індивідуальні консультації за потреби

- Екскурсія Академією

 

Освіта для дітей – це найкраща інвестиція! Тому варто перетворити розвагу в улюблену справу Вашої дитини! А ми Вам у цьому допоможемо!

Запрошуємо 17 березня о 13:30 до Junior IT Step Acаdemy.

Наша адреса: вул. Замарстинівська, 83а.

 

Для відвідування заходу необхідно зареєструватися.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація