Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Поїздка для студентів-дизайнерів у гори!

Раді повідомити, що скоро відбудеться щорічний пленер для студентів, що навчаються на дизайні! Цього року ми змінюємо локацію і вирушаємо на Закарпаття – у мальовниче селище Міжгір'я!

 

Пленер – це живопис просто неба. Тому ми недаремно обираємо мальовничі локації серед Карпатських гір! Беремо мольберти, фарби, пензлики – і вирушаємо на кілька днів черпати натхнення у природи. Під керівництвом досвідчених викладачів – Оксани Йориш, Соломії Атаманчук, Олександри Шенгери та Олени Якимової – будемо створювати шедеври живопису і рисунку! Не біда, якщо ви думаєте, що не вмієте малювати – спробуйте! Головне – не забудьте взяти хороший настрій!

 

Звісно, будемо не лише малювати, а й весело відпочивати!

 

ПРОЖИВАННЯ. Дерев’яний триповерховий готель «Трембіта» у гуцульському стилі. Він розташований за 80 м від річки та за 250 м від витягу на гору.

 

На території готелю можливі такі активності:

  • настільний теніс
  • настільний футбол
  • риболовля
  • прокат велосипедів за додаткову оплату
  • сауна з контрастним басейном
  • шашлик-вечір

 

КОЛИ? На вихідних 5-7 липня. Виїжджаємо зі Львова 5 липня зранку! Повертаємося 7 липня у другій половині дня. Їдемо автомобілями!

 

ВАРТІСТЬ. 700 грн (проживання за дві ночі, доїзд автомобілями, вечеря).

 

Для участі у пленері необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.

 

Оплатити поїздку можна у 106 кабінеті (1 поверх IT Step Academy. За деталями звертайтеся до івент-менеджера Олега за телефоном: 093-705-20-81.

 

* поїздка тільки для повнолітніх!

 

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація