Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Поїздка для студентів-дизайнерів у гори!

Раді повідомити, що скоро відбудеться щорічний пленер для студентів, що навчаються на дизайні! Цього року ми змінюємо локацію і вирушаємо на Закарпаття – у мальовниче селище Міжгір'я!

 

Пленер – це живопис просто неба. Тому ми недаремно обираємо мальовничі локації серед Карпатських гір! Беремо мольберти, фарби, пензлики – і вирушаємо на кілька днів черпати натхнення у природи. Під керівництвом досвідчених викладачів – Оксани Йориш, Соломії Атаманчук, Олександри Шенгери та Олени Якимової – будемо створювати шедеври живопису і рисунку! Не біда, якщо ви думаєте, що не вмієте малювати – спробуйте! Головне – не забудьте взяти хороший настрій!

 

Звісно, будемо не лише малювати, а й весело відпочивати!

 

ПРОЖИВАННЯ. Дерев’яний триповерховий готель «Трембіта» у гуцульському стилі. Він розташований за 80 м від річки та за 250 м від витягу на гору.

 

На території готелю можливі такі активності:

  • настільний теніс
  • настільний футбол
  • риболовля
  • прокат велосипедів за додаткову оплату
  • сауна з контрастним басейном
  • шашлик-вечір

 

КОЛИ? На вихідних 5-7 липня. Виїжджаємо зі Львова 5 липня зранку! Повертаємося 7 липня у другій половині дня. Їдемо автомобілями!

 

ВАРТІСТЬ. 700 грн (проживання за дві ночі, доїзд автомобілями, вечеря).

 

Для участі у пленері необхідно ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.

 

Оплатити поїздку можна у 106 кабінеті (1 поверх IT Step Academy. За деталями звертайтеся до івент-менеджера Олега за телефоном: 093-705-20-81.

 

* поїздка тільки для повнолітніх!

 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація