Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Майстер-клас «Антихакер. Війни у локальних мережах»: для тих, хто цікавиться кібербезпекою та мережевими технологіями

У багатьох людей зі словом хакер асоціюється злочинець, який зламує чужі комп’ютери, отримує доступи до паролів та особистої інформації, поширює віруси та чинить іншу шкоду. Однак у світі давно існує умовний поділ на так званих «чорних» і «білих» хакерів. Якщо з першими все зрозуміло,  то другі – це фахівці, які працюють легально і займаються кібербезпекою. Їх наймають великі компанії для того, щоб такі спеціалісти виявили вразливі місця систем.

За свою роботу «антихакери» отримують достойну винагороду. Адже ця робота складна, проте дуже цікава і потрібна. Звісно, далеко не всі працюють на міжнародні фірми-гіганти, та сьогодні майже жоден офіс не обходиться без системного адміністратора. Саме він відповідає за безперебійну роботу комп’ютерів, доступ до всіх мережевих ресурсів, адміністрування операційних систем тощо.

 

Якщо ви хочете :

 

- дізнатися більше про цей вид діяльності

- стати професіоналом з кібербезпеки

- прагнете почати шлях інженера мережевих технологій

запрошуємо на майстер-клас! Його проведе керівник напрямку «Мережі та кібербезпека» IT Step Academy Андрій Абзятов. Поговоримо про «війни» у локальних мережах.

Зокрема, у програмі майстер-класу:

- Хто такі хакери, їхня діяльність – це добре чи погано

- Обговорення стеку TCP/IP

- Основи передачі даних по мережах

- ARP-spoofing (ARP — poisoning) – що це і для чого?

- Огляд утиліт, які можна використовувати для мережевих атак

- Демонстрація атаки

- Захист від подібних атак

- Огляд утиліт для захисту

 

Коли:

 

Майстер-клас відбудеться у суботу, 30 березня, о 15:00.

 

Де:

 

IT Step Academy за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 83а.

 

Для участі необхідно зареєструватися!

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація