Комп'ютерна Академія IT Step - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Лекція екс-міністра економіки Павла Шеремети

Запрошуємо усіх бажаючих до IT Step University на відкриту лекцію відомого менеджера-економіста, екс-міністра економічного розвитку і торгівлі України Павла Шеремети. Він говоритиме про те, що потрібно зробити, аби перестати бути найбіднішою країною Європи.

Про Павла Шеремету кажуть, що він  знає про економіку трохи більше, ніж все. Він – експерт своєї справи, адже має досвід роботи як в Європі, так і в Азії. Тому має чітке розуміння, яким чином запроваджувати зміни в Україні, і чому не завжди чужий досвід спрацьовує у випадку з національною економікою.

 

Зокрема, на лекції спікер розповість про таке:

  • Як успішно вести бізнес в Україні
  • Наскільки важливим для бізнесу є постійне та безперервне навчання
  • Чому зменшуються іноземні інвестиції в Україну
  • Яку роль відіграє співвідповідальність задля глобального прориву країни

 

Зустріч відбудеться 22 березня о 18:00 в IT Step University  за адресою: вул. Замарстинівська, 83а.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

Зазначимо, Павло Шеремета – відомий менеджер-економіст, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, керівний партнер компанії «Прорив.in.ua». Учився в Університеті Еморі, має диплом MBA. Павло Шеремета заснував одну із перших в Україні бізнес-шкіл — Києво-Могилянську, і долучився до творення львівської. Свого часу також  працював президентом Інституту Стратегії Блакитного Океану в Малайзії і радником малазійського прем’єра, коли тамтешню економіку визнали однією з найуспішніших в Азії.

Замовити зворотній дзвінок
Обираєте виш?
Реєструйтеся на Online презентацію IT Step University! 9 квітня о 19:00
Увага!
Безкоштовний марафон вебінарів! ІТ, бізнес, саморозвиток!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація